reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

MAJECZKA - gratuluje! Super!!! Donoszona! :)

Ja bym miała dzis 37 :) ale za to moje panny maja juz 3tygodnie i 1 dzien :)

A jakiej wagi maluchów sie spodziewacie po ostatnim usg?
 
reklama
Dziewczyny kochane jesteście :-*

Od was, wrześniówek i mam wcześniaków maam ogromne wsparcie. Dziękuję, bo cóż więcej mogę napisać :-*

Majeczka o kurcze, ale waga super :))
 
MAJECZKA - O raju! 6400g dzieci! Twoja macica to bohaterka!
Jak sie chodzi, leży, zmienia pozycje z takim obciążeniem?

Moja macica wytrzymuje do prawie 4kg, potem wody chlust i rodzimy :) tak było z synkiem i tak było z dziewczynami :)

Zazdroszczę Ci tego 37tc i wagi dzieci :) :) :)
 
Oj to prawda kochane ! Dźwigać mam co :) I jest ciężko. Każda zmiana pozycji a szczególnie w nocy to nie lada akrobacja. I ból spuchnietych stóp jest poprostu koszmarny. Ale ja ciągle na chodzie. Spacery, zakupy. Na tyłku nie usiedze :) od czterech godzin jestem w szpitalu i wynudzilam się już okropnie :)
 
reklama
Ineska - chciałam kupić nie wyrobilam sie, a teraz nie potrzebuje. Moje małe maja za mało siły by najesc sie z piersi wiec karmienie jest odciagnietym mlekiem z butelek, i albo karmie pojedynczo albo ukladam na poduchach przed sobą i jedza jednocześnie. Albo na cztery ręce jak M w domu.

Zobaczymy co dalej.
 
Do góry