reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny!Cały czas was podczytuje i trzymam mocno kciuki za Was i Wasze maluszki!A jeszcze niedawno ja byłam na Waszym miejscu:)Pamiętam jak się maluchy urodziły i leżały obok mnie i spały to tak się popatrzyłam i pomyślałam "Boże jest ich dwoje i ci ja mam z Nimi teraz zrobić":)Powodzenia dziewczyny:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
reklama
jestem po wizycie, dziewczynki mają się dobrze, ważą 1303 i 1360, szyjka 3 cm, waga 16 kg na plusie, wszystkie wyniki w normie i lekarz powiedział że książkowo, nie ma ryzyka porodu przedwczesnego na razie, jestem zadowolona :)
Gosia dopisałam Cię, ja mam podobnie, ciężko mi uwierzyć że w brzuszku jest dwójeczka i w ogóle jak to jest możliwe; planowałam przed 30. urodzić 2 dzieci a za 3 dni 30 i niebawem będę miała 3 dzieci szok :) a jestem osobą, która wszystko ma zaplanowane, ale życie weryfikuje niektóre nasze plany :)

1.Agniecha77716 kwiecień 14
2.Adb717 kwiecień 14
3.Paulinka_uk24 kwiecień 14
4.KasiaZG30 kwiecień 14
5.Kaśka902 maj 14
6.Nana7ma10 maj 14
7.KPe00715 maj 14
8.Iwizara20 maj 14
9.Dolores3231 maj 14
10.Celina8618 czerwiec 14
11.Edytka8418 czerwiec 14
12.Paulineczka24 czerwiec 14
13.Dagos29 czerwiec 14
14.Gosia.8217 lipiec 14
15.Anielka2 sierpień 14
16.Domi888 sierpień 14
17.Madison13 sierpień 14
18.Majeczka8415 sierpień 14
19.Sarenka89
19 sierpień 14
20.Alicja323 wrzesień 14
21.perelka060918 wrzesień 14
22.a_nka20 wrzesień 14

 
Ostatnia edycja:
Dzięki multimama2.

Edytka gratuluje udanej wizyty.

Gosia ja na początku przeżyłam prawdziwy szok, bo bliźnięta to była ostatnia rzecz jakiej się spodziewałam. Oczywiście pierwsze reakcje, to jak damy radę z dwójką, czy starczy pieniędzy, czy mieszkanie nie za małe itp. Teraz już nie potrafię sobie wyobrazić, że byłabym w pojedynczej ciąży i jestem naprawdę szczęśliwa, że za jednym razem będę miała dwójeczkę:tak:. Nadal jest obawa jak ja dam radę z dwójką ale nie ja pierwsza i nie ostatnia więc dam radę:-). Chyba tak naprawdę dotrze do mnie, że miałam w brzuchu dwa maluchy jak je zobaczę.
 
Witajcie Mamuski :) Nie pisałam długo bo straszny tydzień miałam. W niedziele moja córcia (3latka) uciekła tatusiowi ze sklepu i wybiegła prosto na ulice pod samochód. Dzięki Bogu skończyło się tylko albo aż na siniaku i lekkim wstrząsu mózgu. Mała już o wypadku dawno zapomniała ale my z mężem do dziś nie możemy sobie tego darować. Za każdym razem gdy pomyślę co mogło się stać gorszego to łzy same z oczu płyną. Tak bardzo kocham tą moją kruszynke. Nasze dwie kruszynki w brzuszku też odczuły stres zwiazany z wypadkiem siostrzyczki bo przez kilka dni bolał mnie brzuch. Pan doktor powiedział że wszystko jest ok, ale mam bardzo na siebie uważać, a jeszcze teraz się przeziebiłam i kicham i kaszle strasznie. Mam nadzieje że niedługo przejdzie. Pozdrawiam Was gorąco :*
 
Wy o tych szyjkach cały czas, a tu nawet nikt tego nie mierzy :eek:


Kpe- 2 tygodnie zlecą, a skoro nawet lepiej się czujesz to nie ma co! Trzeba leżeć do oporu :tak:
Edytka no to duże dziewczynki. Porównałam z moimi, bo już miałam wizję, że przez tą cukrzyce takie duże, a wychodzi na to, że w normie :tak:
A-nka no i git, będę wymieniac jak się stępi. Zrobilam wlasnie pomiar godzine po zjedzeniu normalnego sniadania- wyszlo 127, wiec chyba nie tak zle. Wczoraj to się tak wystraszylam, myslalam nawet, ze może od poczatku mialam i to duza, a ten wynik chyba swiadczy o tym, ze nie i szczerze to mnie bardzo uspokoił. Musze po prostu zrezygnowac ze slodyczy definitywnie i bardziej się pilnowac. Myje dlugo w mydle i zastanawialam się wlasnie czy mydlo tez nie zafalszuje wynikow :-D
Agniecha jeśli wytrzymasz jeszcze tydzien to będzie już prawie 37, super!
Gosia tez tak mialam. Bardziej zaczelo do mnie docierac jak już kupilam wozek dla blizniat i inne akcesoria. Teraz czuje kazde z nich osobno jak kopie, wiec już nie ma opcji, ze nie wierze :-D
Multimama a Ty miałaś kogoś do pomocy, czy sama musiałaś sobie radzić?
Majeczka o matko! Szczęście w nieszczęściu, współczuje i dużo zdrówka życzę córeczce.
 
Paulineczka ja też jestem cukrzykiem i to zyciowym a nie tylko ciążowy. Insuline ładuje w siebie od dwóch lat. Teraz w ciąży jem wszystko na co mam ochote i cukier mam wg angielskich norm od 4.0 do 6.5. Także wszystko ok.
 
reklama
Cześć dziewczyny ja podobnie jak multimama podczytuje wasze forum i również trzymam kciuki za wasze maluszki te które są jeszcze w brzuszkach i te urodzone. Ostatnio dosyć często u was smutne nowiny mam nadzieje że zła passa się skończy i będziecie cieszyć się w spokoju waszymi ciążami.
Paulineczka jeśli chodzi o początki z bliźniakami to mi na początku było by bardzo ciężko samej ponieważ to moje pierwsze dzieci. Do pomocy miałam przez 1 tydzień męża i 1 tydzień mamę. Nie wiem jak inne mamy ale dla mnie najgorsze było karmienie dzieci, na szczęscie człowiek się szybko uczy i wszystko jest do ogarnięcia, chociaż po porodzie miałam takiego doła że wydawało mi się że nie będę w stanie dać sobie rady z nimi. Myślę że duży wpływ na moje samopoczucie miał szpital i Hormony, hormony :-)
 
Do góry