reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Madison mialam skurcze czeste twardnienia brzuch jak chodzilam czy stalam I gin dal skierowanie do szpitala w pn I niestety juz mnie zostawiaja.Jestem po konizacji szyjki. Od 18tc pessar ale na ten moment szyjka krociutka I Musze lezec. Ordynator powiedzial zeby chociaz do 34tc wytrzymac.czyli 6 tyg. Tez Mam synka w domu ma 2.5 roku. Teskni bardzo ale jakos wszyscy musimy dac rade. Jakby bylo u mnie wszystko ok to gin zamierzal mnie polozyc do szpitala w 34 na poddanie starydow. Takze oszczedzaj sie I badz dobrej mysli.

Anulfka duzo zdroweczka I sily dla maluszkow!
 
reklama
Anulfka mam nadzieję że z Asieńką to faktycznie tylko reakcja na lek i będzie zaraz lepiej. A z Wojtusia to dzielny chłopak jest :-). Trzymam kciuki cały czas za twoje maleństwa. Daj znać po dzisiejszej wizycie jak wygląda sytuacja.
 
celina, ja bylam ostatnio u lekarza i mu powiedzialam teznze mam czesto skurcze i twardnienie nawet na jak leze i nic nie robie i powiedzial ze tez bd musiala lezec w szpitalu jak bd powtorka....tylko ze myslalam ze mowil tak na wyrost i ze tonie jest takie powazne, no ale ja malo wiem o ciazy, tyle co wyczytam od was i na innych stronach. szyjke mam zamknieta, w ciagu miesiaca skrocila sie 18mm i mam teraz ok 30mm wiec chyba nie jest zle
 
U nas dzisiaj przeprowadzka ;) ja jak powiedziałam o twardnieniach skurczach kluciach to powiedział żeby nospe brać ;) ciekawe co u cannot
 
ja biore nospe max 3x1 i dotego mg 3x2, i mnostwo innych witamin ze ten nawyk tak juz wszedl w krew, ze chyba bd ciezko przestac brac pi porodzie hehe
 
Cześć dziewczyny u nas śliczna pogoda
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Zaraz zabieram dzieciaki i jedziemy do dziadków, oni mają działkę to maluchy się wybiegają.

Cukier u mnie dziś po śniadaniu 154. Ni diabła nie mogę z nim dojść do ładu...
Jak przez cały dzień jest ok to znów wieczorem są skoki.
Dobrze, że w przyszły poniedziałek mam wizytę u diabetologa. Może ona coś mi poradzi.

Anfulka,
za moment na pewno z córcią będzie lepiej ;-)

Miłego weekendu!!
 
Witajcie dziewczyny :)

Anulfka - malutka z pewnoscia sobie poradzi. Przy Waszej obecnosci szybciutko nazbiera sil. tego Wam zycze. 3majcie sie...


Mam pytanie do Was dziewczyny: czy ktoras z was stosowala w ciazy luteine dopochwowo??jak tak to jak dlugo i jak czesto?? ja mam od 6 tyg ciazy ale do kiedy to nie wiem. chcialam sie dowiedziec od Was czy stosuje sie ja przez cala ciaze. mam 3x1 tabl. do tego jestem na zastrzykach do brzucha raz dziennie (fragmin 5000j). czy ktoras tez bierze? te zastrzyki to wiem ze do rozwiazania bede miala :( sa bolesne ale jakos wytrzymuje. tylko ze obawiam sie jak tu w pozniejszym czasie znalezc jakas faldke zeby sie wkluc he he. juz teraz sa trudnosci...
 
O Rila widze ze tez nie mogła się juz doczekać :-D gratulacje i zyczę szybkiego powrotu do domku

Anulfka a dlaczego musiano podać ten lek Asi? Mam nadzieje ze to szybko przejdzie.

Paulineczka wysłałam ci wiadomisc ale nie wiem czy doszła bo sie nie łapie jeszcze w tym wszystkim. A zanim wyjechałas do IRL to gdzie mieszkałaś?

Perełka0609 ja brałam luteine dopochwowo do 20tc ale róznie lekarze zalecają niektórzy do 12tc inni do 18tc i nie wiadomo od czego to zależy ale fakt jest taki ze jak brałam luteine to szyjka była długa i zamknięta jak zaczełam odstawiać luteinę ( od 18 tyg stopniowo) to w 23tc trafiłam ze skróconą szyjką i teraz mam szew założony.

Edytka powodzenia z przeprowadzką :-)
 
reklama
Do góry