reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Anulfka trzymaj się dzielnie ,wszystko będzie dobrze ,trzymam kciuki !! Jeszcze niedawno czytałam na forum o dziewczynie która miała rozwarcie 2,5cm i również uwypuklony pęcherz w 24 tygodniu a dotrwała do 38 tygodnia wiec głowa do góry ,i pozytywne myślenie !! to naprawdę pomaga ściskam mocno
 
Anulfka - tez jestem myślami z Toba i mam nadzieje ze dzieci jal najdluzej w Twoim brzuszku pozostana.
A ja jak wyszlam dzis z domu to tak fatalnie sie czuje tN. Brzuch mam jak kamien i ciagnie mnie z kazdej strony, a oprocz tego przeszywajacy ból kręgosłupa ze aż nie mogłam iść. Chyba juz musze ograniczyć wyjścia bo sie boje:(jutro mam wizyye w szpitalu, pewnie mnie zbadają i zobaczyny co tam u mnie słychać.
 
Juliana- dobrze, że jest ktoś kto Cię rozumie, chociaż nie życzę takiego czegoś nikomu...

A_nka- dobrze, że powoli zaczyna być dobrze. Cieszę się razem z Tobą

Kamilasze- jedna córcia 2000g a druga 2250g. Także już obie mają szansę ( z wyjątkiem ich płucek). Ale dziś wieczorem dostanę drugi zastrzyk, więc jesteśmy na dobrej drodze :-)

Emilek- ja miałam butelki avent i byłam bardzo zadowolona. Smoczki też aventa. Ale to kwestia indywidualna.

Anulfka- trzymaj się kochana. Musi być dobrze !!!!
 
Misiarska- jak to mają szansę? One na pewno jak się urodzą to wszystko będzie ok, to już duuuuże dzidzie!!! Najważniejsze te sterydy na płuca bo tak pewnie pod aparaturę by się nadawały, ale te zastrzyki podobno bardzo szybko działają więc musi być ok. :-)
 
Anulfka-trzymam kciuki, bedzie dobrze!Julianna-w piatek mnie wypuścili,wyniki sie poprawiły,za to mam 1,5 cm rozwarcie od zewnetrznej strony szyjki i musze jak najwiecej lezec,za tydzień w czwartek ide na wizyte,mam nadzieje,że bedzie o.k, a i moi chłopcy ważą już po kilogramie, tzn wazyli tydzień temu;-)
 
reklama
Anulfka też mocno trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że jak najdłużej maluszki posiedzą w brzuchu.
Teri81 w którym tygodniu ciąży zaczął się u Ciebie syndrom podjadania? Moja ciąża też jest jednokosmówkowa dwuowodniowa.
 
Do góry