reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej, ja dalej na oddziale. Dziś się dowiedziałam że już z dziećmi... Szyjka skrócona, rozwarcie na palec i może się coś zacząć w każdej chwili... Do czwartku mam magnez, a potem odstawiamy i czekamy. Bo zdaniem lekarzy na tym etapie bliźniakom może być już lepiej poza brzuchem... Jak same nie wyjdą to w 37 tniemy... Trochę się tego nie spodziewałam, bo myślałam że będę tu 3 dni i tyle a tu taka zmiana planów, ale jestem dobrej myśli bo przynajmniej monitorują stan maluchów na bieżąco. Ciekawe ile wytrzymam w trzypaku :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, po wczorajszej wizycie okazało się, że mam 1 cm rozwarcia. Trafiłam do szpitala. Niestety mam być tutaj do końca. Dostaję sterydy na rozwój płucek u dziewczynek. I mam zakaz wstawania, z wyjątkiem toalety. Na szczęście korzystam z blueconnect, więc postaram się później Was nadrobić.... Trzymajcie się ciepło
 
Hej Dziewczyny:)
Nic nie piszę bo jeszcze wróciłam do pracy i nie mam czasu na pisanie ale jestem na czasie wszystkie posty czytam i życzę dużo cierpliwości i zdrowia:):)
 
Julianna, misiarska zaciskam za Was kciuki by dzieciaczki jak najdłużej w brzusiach pobyły :tak:

A u mnie mega zmęczenie, zawroty głowy, ciągłe sikanie i mdłości czyli standardowa procedura ciążowa rozpoczęta :-D
Teraz jestem spokojniejsza.
Jutro przenoszą mnie na zwykłą salę. Dziś mąż może na 10minut zajrzeć.
Plamienia nadal są niewielkie tylko wieczorem po prysznicu :cool2:

Miłego dnia!
 
reklama
Do góry