reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Justynia trzymam kciuki za Was - abyście jak najdłużej wytrwali w trójpaku &&&& ja wiem,że w szpitalu nie jest łatwo, na dodatek jak wszystko boli i ma się zmianę nastrojów, ale już masz bliżej jak dalej i skoro ja dałam radę tak długo wytrzymać to i Ty dasz radę :tak: a co do diety to dobrze,że dali Ci inną niż ogólna, bo z tego co zauważyłam, to na ogólnej to nie jest łatwo przeżyć, bo dają bardzo mało jedzenia i ubogie w witaminy. Pozdrawiam Cię cieplutko!
 
reklama
Justynia trzymaj się dzielnie, już taki ładny suwaczek masz! Wszystko będzie dobrze!

Witam nowe mamusie, gratuluję i dopisuję Was do listy:
1.Justynia882
29.listopad.13
2.Kasiamama30.grudzień.13 (24 grudnia)
3.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
4.Jjka5.styczeń.14
5.Karmelova7.styczeń.14
6.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
7.Effcia12311.styczeń.14
8.Hannah342.luty.14
9.Katherine_mag26.luty.14
10.Maya1215.marzec.14
11.Milla7615.marzec.14
12.Julianna20.marzec.14
13.Marczitka25.marzec.14
14.Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
15.Gabi00423.kwiecień.14
16.KasiaZG30.kwiecień.14
17.Nanka4.maj.14
18.Nana7ma10.maj.14
19.Paulinka_uk10.maj.14
20.KPe00715.maj.14
21.Adb715.maj.14
22.Anulfka20.maj.14
23.
Monika_8324.maj.14
24.
Liskaaa
17.czerwiec.14
25.
Edytka84
24.czerwiec.14
 
Dostalam nifedypine ten lek to jakiś koszmar piekło na ziemi. Płonę cała ledwo oddycham. Teraz na to dostalam relanium na wyciszenie - jutro na obchodzi poprosze o zmianę lęków bo to jakiś dramat - juz wole urodzić jak brać te leki bo umieram po nich i malucha tez się to wcale nie podoba.
 
Justynia na pewno uda im sie ustawic Ci leki. A czy coreczka moze do Ciabie przychodzic? Bo ja pamietam z poprzedniego szpitala ze do dziewczyn na patologie rodziny przychodzily
 
Fenoterolu wcale nie dostałam, jestem po obchodzi odstawili mi leki, teraz mam mieć skopolan. Co dziennie jest inny lekarz i aż się boje co będzie jutro. Jutro ważny obchód niech podejmą decyzję co dalej ze mną.


Mąż przyjeżdża z mała, nie ma problemu ale ona zainteresowana wszystkim poza mamą. Nie czuje mojego braku jak ma tate 2 babcię na zmianę, i prababcie bo wszyscy się rzucili.
 
To dobrze ze mala nie placze bo Tobie by trudniej bylo. A jak Cie odwiedzaja to czas szybciej pewnie leci. A jak towarzystwo na sali, dziewczyny znosne? Czy masz tak jak Gotadora, ze jakies trudne egzemplarze.?;)
 
Towarzystwo bardzo ok :-) leże w 2 na sali 6 osobowej. Tylko problem w tym ze nie na oddziale (miejsc nie ma) tylko w sali przy IP przerobionej z gabinetu. I nawet łazienki nie ma :-( WC na korytarzu a pod prysznic muszę chodzić na oddział do innych pokoi. No i nie ma TV ale jak dla mnie to plus bo cały dzień sama decyduje kiedy spie i nic mi nie przeszkadza. Wykupilam NET na kom i jest ok :-)
 
Z tym brakiem TV ro sie zgadzam. Nie ma nic gorszego niz byc skazanym na ogladanie jakichs glupich programow przez caly dzien. Brak lazienki to rzeczywiscie niedogodnosc. Ale ja rodzilam w szpitalu gdzie byly tylko dwie lazienki w korytarzu i tez dalo sie zyc. Chociaz wiem ze ten moj szpital to jakis skansen normalnie byl.....
 
reklama
Szyjki mam 40% i 2 cm rozwarcia i IDE do domu na CC mam zgłosić się za 2tyg jak by szybciej nie poszło. Nie ukrywał jestem w szoku ze IDE do domu - mam tylko leżeć i tyle.
 
Do góry