reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nikt mi nie pomagał tzn tylko mój mąż w ciązy przeczytałam poradnik i z przerazeniem czekalismy na moment wypisu do domu byliśmy tak nakreceni że to bedzie jakis armagedon a w sumie bylo całkiem całkiem dzieci spały i jadły spokojnie ugotowałam obiad i ogarniałam dom mam jeszcze dwojke dzieci nauczyłam sie karmic je piersia jednocześnie i jakos to się kreci narazie inwestuje w pieluchy w duzych ilościach i chusteczki :-)
 
reklama
husky, jak sie czujesz dzisiaj po upadku?

ja przy pierwszym dziecku bylam na tetrowych pieluchach, bo maly mial straszne uczulenie na pampersy(w 3 m-cu), cale klejnoty byly czerwone jak ogien i wiecie czym wyleczylam? penatenem w metalowym pudelku, nic innego wczesniej nie pomagalo, o przepraszam pomogla na krotko masc ze sterydami, jak sie masc skonczyla, wrocilo odparzenie.
 
Witam po weekendzie wszystkie mamy
smile.gif

Ja właśnie wróciłam z wizyty kontrolnej u mojego gin. i uspokoił mnie bardzo, że moja szyjka ma się o niebo lepiej i jedna z dziewczynek, która ostatnio była bardzo nisko ułożona faktycznie odpłynęła sobie wyżej
smile.gif
usg nie robił bo w końcu tydzień temu byłam na połówkowym, ale i tak jestem bardzo zadowolona i dużo spokojniejsza
smile.gif
 
Zatrzymali mnie bo podawali sterydy, bo jeden Maluch jest duzo mniejszy i mial slabszy przeplyw pepowinowy, bylam dzisiaj na usg i przeplywy podobno ok ale nie podali mi wagi dzieci, jutro na obchodzie sie dowiem. Na razie zostaje w szpitalu.
 
Witam dziewczyny. Ciężko znaleźć mi czas żeby wejść na forum. Ciągle pracuje a jak wracam do domu to muszę obiad ugotować i ogarnąć dom a potem to już nie mam siły na nic. dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej u endokrynologa , jutro dentysta a pojutrze ginekolog i usg połówkowe . Mam cichą nadzieje ze w końcu poznam płeć dzieciaczków. Miałam was zapytać czy któraś ma problemy z dziąsłami?
 
reklama
inesk_uk brak slow... rano bylam u poloznej jak mnie zobaczyla jak kustykam to zlapala sie za glowe, zmierzyla brzuch, posluchala serduszek i powiedzial i powiedziala ze mam jechac do szpitala z ta pachwina i umowila wizyte...
z ta bolaca pachwina szlam do szpitala jak kaleka po to by godzine ppdponali mnie pod ctg bo zawsze ktoras mala uciekala i nie bylo serduszka. malo tego nie podlaczyli mi tej czujki na skorcze bo stwierdzili ze nie ma potrzeby... o szyjke tez nic...
po pol godziny sluchania serduszek wyslali do domu... nie wiem po cholere tu mi wozyte zrobili jak serduszka sluchalam rano z polozna i dobrze wiedza ze czuje ruchy... a powiedzieli ze normalne ze spod brzucha i pachwina bola po upadku... wiec wrocilam nie dosc ze wkurzona to z badziej bolaca noga bo rozruszac ja musialam w drodze do szpitala.... ;/
 
Do góry