reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Małgoń GRATULACJE!!!!!

To ja napiszę w skrócie! Wszystkie się tutaj zastanawiałyśmy co z Tobą!!! Ale cieszę się że masz już swoje aniołki przy sobie. A tą żółtaczkę to przewidziałam. Tak myślałam że jesteś dłużej w szpitalu...
 
reklama
Małgoń no nareszcie!!!
GRATULACJE
Super że karmisz, obu jak najdłużej, życzę powodzenia w opiece nad maluchami i odpoczywaj dużo oczywiście na tyle na ile chłopaki pozwalają ;)
 
Bardzo dziękuję i przepraszam, że nie odzywałam się wcześniej. Miałam tak dosyć tego szpitala, że marzyłam tylko o wyjciu do domu! W końcu się udało i najważniejsze, że chłopcy zdrowi :)
Włoski? No obaj mają włoski, czarne, tylko Marcelek ma dużo dłuższe. W ogóle są różni: Marcelek jest podobny do mnie a Tymuś do mojego J. :) Są bardzo bardzo kochani, nie myslałam, że tak bardzo ich pokocham :)

Anna GRATULUJĘ !!! Cieszę się, że mogłaś wyjść szybko po porodzie! Na pewno dogracie się z chłopakami, ale fakt perspektywa, że nie prześpimy w najbliższym czasie ciągiem dłużej niż 3 godziny, nie jest miła!

Milutek trzymam kciuki &&&&&

Witam nowe Trójpacki :)
 
2 porody też mnie przerażają, przyznaję, ale ponoć to się rzadko zdarza.
Moj powiedzial mi to samo, ale tez sie boje ew. takiej opcji jezeli jednak zdecydowalbym sie na sn, gdyby oczywiscie nie bylo przeciwwskazań

Małgon ogrooomne gratulacje, fajnie ze udaje ci sie karmic chłopców, no i dla mnie to jakas wyzsza szkoła jazdy karmienie dwoch bąków na raz:-D

Morgenrood witamy i zapraszamy:-).

Bylam dzis u gina, zrobil mi usg, ale takie szybkie tylko kontolnie czy wszystko ok. no i jest jeden siurak, a drugie skrzetnie ukrywa tajemnice swojej płci. Za dwa tyg. połowkowe wiec mam nadzieje ze wstydliwiec sie ujawni:-D .
Z szyjka ok., ponoc "ładna: zgodnie ze słowami gina, mam nawet pozwolenie na delikatny seksik
 
Małgoń fajne imionka wybrałaś dla synków, takie na czasie. Ja też chciałam Marcel, ale mąż się nie zgodził, bo u jego ojca w pracy był kiedy taki Marcel co to za kołnierz nie wylewał:-D:-D:-D A co do Tymona, czy też Tymoteusza (bo nie wiem jaką wersję macie) to u męża siostry jest. Ma 10 m-cy.

Sylwia jak dla mnie cesarka była okropna, niby na 3 dobę do domu, ale tak normalnie chodzić to dałam radę po tygodniu, a co do dojścia do siebie to trudno nawet powiedzieć by w tym momencie było ok, wszystko nadal takie tkliwe. Ale do przeżycia. Nie jest źle. Jak mi w szpitalu kazano na drugi dzień wstawać, to myślałam, że wstanę ale może za tydzień z tego łóżka. No ale mus to mus. I jakoś minęło.

Każdy jest inny i może u Ciebie być lepiej. U mnie dzieci były duże, brzuch duży i rana duża.
 
reklama
Do góry