reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ania gratuluje :) Duzi Ci Twoi mężczyźni :)

Dziewczyny, mam takie pytanie do Was, czy któraś z Was ma lub miała żylaki sromu? Ja od dwóch dni ledwo chodzę. Jutro mam wizytę u gina, to się Go podpytam jeszcze dokładnie.

Ja również trzymam kciuki za Milutek i przesyłam pozdrowienia.

[url=http://www.suwaczki.com/][/URL]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi właśnie zaczynają dokuczać bóle okolicy żeber i straszny ucisk na żołądek nie moge za dużo zjeść bo potem odchorowuje a tak się wiercą że nie śpie po nocach. Przy tym wszystkim mam (zdaniem innych) jak na bliźniaki nieduży brzuszek (101 cm!), i każdy ruch dziewczynek to wrażenie jakby pękała skóra, ciekawe ile ważą w niedziele wizyta to się okaże.

POZDROWIENIA DLA MILUTKA!!!


 
mi najbardziej urósł po 32tc - wcześniej był nawet mały. A potem zrobił się.... łołłłłłłł... ogromniasty:-)

Ciekawe czemu Milutek dostaje sterydy na płucka? Przecież ona już jest w takie zaawansowanej ciąży...
 
Wracam właśnie od lekarza i mam dylemat. Obaj chłopcy już od 20 tygodnia ułożyli sie główkowo i uparcie trzymają się tej pozycji :)Powinnam się cieszyć. Lekarz do ostatniej wizyty wspominał o cc a dziś powiedział, że decyzja należy do mnie i w zasadzie sn też byłoby możliwe. Jest to ciąża jednokosmówkowa więc w czasie porodu też może dojść do przeoczenia krwi ale podobno mam być pod szczególną opieką i ciągle monitorowana. I nie wiem, co robić. Dla dzieci ponoć lepiej jeśli urodzą się przez sn ale ja chyba wolałabym mieć pewność, jak urodzę. I boję się, że zacznę naturalnie a skończę przez cc. Wiem, że decyzję muszę podjąć sama. Wstępnie jestem umówiona na cc na początek marca ale mogę zmienić zdanie. Co o tym sądzicie?
 
Cięzko jest mi coś poradzić,ja osobiście wole sn ale ja już 2 razy rodziłam.CC tez ma swoje zalety...
Może spisz na kartce wszystkie za i przeciw to czasami pomaga:) Tak na prawdę moga się jeszcze przekręcić.Który u Ciebie tydzień??
 
Ponieważ to Twoja pierwsza ciąza to wogle się boisz porodu:) Pocieszajace jest to że bliźniaki sa nieduże i o wiele łatwiej je się rodzi niż np moja Gabi 4400g:) Ja sie boję cc:D Co Ci mówił gin co radził??
 
reklama
Od Milutka:))

noc kompletnie nie przespana. Przyzwyczajalam się do płaczu dzieciatek za ścianami i nie mogłam zasnąć z nowym miejscu. Poza tym z nocy ktoś rodził więc się nasluchalam o 2 krzykow. Po 3 dostałam druga dawke sterydow na plucka dziewczynek. A o6 pobudka na pomiar tetna dzieci i leki. U nas obecnie wszystko dobrze. Zrobili mi dzisiaj już wszystkie startowe badania. Szyjkę mam już w połowie skrócona. Dostaje te leki na skurcze żeby ich nie było bo mamy trzymać się jak najdłużej. Usg wykazało już zgnebiale lozysko w jakimś tam początkowy stopniu-czyli ewidentnie koniec ciąży się zbliża. Zastanawiam się czy z tym lozyskiem też któraś u nas z dziewczyn miała. Dziewczynki ważą po2300 i 2600 z tym ze ta pierwsza może być blizsza wagowo tej drugiej bo jest tak głęboko ze ciężko bardzo było ja zmierzyć. Ogólnie ważą super- jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mamy dużo leżeć i mało chodzić. 2 razy dziennie mam ktg i 2razy pomiar tetna. Aha i dołożyli mi jeszcze relanium 2x 1bo po tych lekach na skurcze mam głupiego jasia i się bala trzese. Pozdrawiam goraco :)
 
Do góry