reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

czwartkowe to moje chlopaki (ten dorosly tez hihi)-oj lepiej nie robcie cc w czwartki hehe bo darciuchy wyszly a ja ze srody-darlam sie do 5 roku zycia :/ a i teraz mi sie zdarza hehe
 
reklama
Moje są ze środy i są super. Ja też. Z mojego dośw to wtrki i piątki to przekupy, a niedziele -lenie. U nas sie sprawdza. Ja miałam zaplanowaną cc na niedziele i od razu mówie że nie, bo będa lenie. Hihi
 
reklama
Dzien doberek mamusie:)

Jaka tu cisza od mojego ostatniego posta:):)
Wszystkie pewnie korzystają rodzinnie z weekendu :):);-)

U nas dzień organizacyjne- w planach mam ostatnie prasowanie rzeczy dziewczynek:) Chce tez jeszcze raz przejrzeć zawartość torby żeby się upewnić czy aby na pewno mam wszystko:):-)
 
Do góry