reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Pamiętam że ja też miałam ból krocza, najgorzej jak chwilę siedziałam to potem masakra była. Siadałam na poduszkach ale niewiele to pomagało.
 
reklama
Yenefer- ja ide do szpitala w poniedziałek. Terminu konkretnego nie mam ustalonego...wiem tylko tyle ze jak dziewczynki pozwolą to będę leżeć min.tydz i dopiero będzie cc:)

A mój gin lubi robic cc w poniedziałki z tego co sie dowiedziałam:)
 
Poniedziałki sa dobre na cc :) wiem coś o tym bo sama wtedy miałam... :D
a tak poza tym jakbym nie miała mozliwości napisac to ....Milutek trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Dziewczynki :)
 
Milutek nieskromnie powiem że w poniedziałek rodzą się bardzo fajne i grzeczne dzieci:-D Ja poniedziałkowa i moje córy też!!


i pamiętaj, nie zapominaj tu o nas i informuj nas na bierząco:-D Czekamy na pierwsze zdjęcia Amelki i Oliwki!
 
Rainmanka- dziękujemy:):-)

Yenefer- obiecałam wiec się nie martwcie:) Mam nr.do Poziomki wiec ja ewentualnie poprosze o wrzucenie tu fotki zanim dojedziemy do domku:):-) A nad tym poniedziałkiem to będę się upierać w takim razie:) hi hi
 
Mnie boli nawet po nocy a niby nie powinno bo odpoczęłam i nie było nacisku,martwię się tym:-(

milutek czwartkowe i wtorkowe to urwisy:-D Ale jako niemowlęta to aniołki:tak:
 
Poziomki- proszę się nie martwic:) na pewno wszystko jest dobrze wiem ze sie to łatwo pisze bo my i tak każdą rzecz i przypadłość traktujemy poważnie i się przejmujemy:) a kiedy masz kolejna wizytę u gina?
 
Wizytę mam w środę więc niedługo. Bóle się nasilają z tygodnia na tydzień:dry: co będzie dalej?? Teraz chodzę jak staruszka przy mablach:confused2:

Milutek gdybyśmy się nie przejmowały wszystkim to mogły byśmy coś przeoczyć:tak:
 
reklama
Poziomki- przy meblach i nisko ziemi..:) hi hi:-D Do środy szybko Ci zleci:)
I tu masz racje, ze mogłybyśmy coś przeoczyć jakbyśmy się tak nie zachowywały:)
 
Do góry