reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Małgoń - trzymaj sie dzielnie a i z tą zmianą terminu wszystko możliwe, jeśli nic nie będzie się działo to mogą przedłużyć i do 38 tygodnia
Milutek - gratulacje, teraz juz czas przyspieszy, mi dni teraz bardzo szybko mijają. Ja jutro też mam wizytę u lekarza i zobaczymy co powie, ale pewnie że czekamy jak długo się da
U mnie była dziś położna dowiedzieć się jak się czuję i trochę sobie porozmawiałyśmy jak wygląda cc i nawet książeczki jakieś przyniosła jak opiekować się dzieckiem
 
reklama
Nutria & Anna wiem, że im dłużej tym lepiej dla dzieciaczków... wytrzymałam już tyle czasu, wiec tydzień w tą czy w tamtą nie robi mi wielkiej różnicy :) i tak pewnie wrócę do domu na przełomie stycznia i lutego:tak:

Milutek daj znać po wizycie u lekarza! Coś czuję, że będziesz się kulać tak jak ja prawie do końca :cool2:

Anna a czemu była u Ciebie polożna? Daj znać co powie lekarz na jutrzejszej wizycie...
 
Małgoń - w przychodni gdzie jestem zapisana do lekarza rodzinnego jest też położna, po porodzie przychodzi sprawdzić czy wszystko jest w porządku z dzieckiem, czy rodzice nie potrzebują pomocy, doradza, sugeruje. Można też zapisać się do niej będąc jeszcze w ciąży i wtedy ona dzwoni, umawia się i przychodzi do domu, można z nią porozmawiać o tym jak opiekować się dzieckiem, jak wygląda poród itp ( taka szkoła rodzenia z dostawą do domu). Ja zapisałam się koło 20 tygodnia ciąży i od tej pory czasami mnie odwiedza.
 
Małgon- oj myśl tak o nas myśl:) żebyśmy się kulali ile się da...choć tak jak pisałam mój gin nie jest zwolennikiem przenoszonych ciąż bliźniaczych bez uzasadnienia medycznego- np.niska waga to tak, a dla niego 37 tydz.to ciąża donoszona:)

oj wszystko wyjdzie jutro na wizycie:)
 
Witajcie kuleczki:) hi hi
My mamy ciut nie przespana noc- ale musimy się już do tego zacząć przyzwyczajać bo lepiej już nie będzie:):) Małe cała noc tańcowały...a ja przekręcałam sie z boku na bok:)
Dzisiaj mamy wizytę u gina...zdam relacje jak tylko wrócę:)
Miłego dnia:)
 
hej dziewczyny :)

moi chłopcy też brykali przed zaśnięciem, wtedy cały brzuch faluje :) na całe szczęście są delikatni, nie sprawiają mi bólu, wiec mogę spokojnie spać... oczywiście budzę się w nocy, ale ostatnio tylko raz :)

Czekam na wieści;-)
 
Wiecie co dziewczyny, ostatnio tak się zastanawiałam kiedy zleciało te prawie 36 tygodni?
Pamiętam jak z zazdrością patrzyłam na suwaczki innych mamuś... a teraz sama finiszuję!!!
Kurczę ile mam wątpliwości... jak sobie poradzimy itd... mój J. już nie może się doczekać kiedy wrócimy z maluchami do domu, ale wcale mu się nie dziwię on tam sam już od miesiąca :(
 
reklama
Małgon- no Tobie już bliżej niż dalej a ja ciut za Toba:) Ale powiem Ci ze ja tak samo myślałam: gdzie tam do końca...a teraz już tylko można powiedzieć dni (lepiej to brzmi:) dzielą nas o tych wielkich zmian i powiem Ci ze zaczynam się juz niecierpliwić:)
 
Do góry