reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Anna- a Ty kiedy się wybierasz do szpitala? Masz już jakiś termin określony?? Fajnie ze wyniki sa oki- tak trzymac:);-)

A pobudki mam o regularnych dwoch godzinach o 2 albo o 4:) raz w nocy zasze sie muszę obudzić- mała wycieczka do wc i dalej nyny:)
 
reklama
Milutek ja też budzę się o stałych godzinach o 2:00, 4:00 i 6:00 (to już budzi mój przyjaciel ktg), siusiu, picie i palulu...! Przed Tobą też już ostatnia prosta :)

Oj dziewczyny przeniesiono mnie do innego pokoju, w kt. jest taka gaduła, że wszystkie dziewczyny przed nią uciekają :blink: Gdyby jeszcze z sensem gadała...!!! echhhhhhh
 
Milutek ja też budzę się o stałych godzinach o 2:00, 4:00 i 6:00 (to już budzi mój przyjaciel ktg), siusiu, picie i palulu...! Przed Tobą też już ostatnia prosta :)

Oj dziewczyny przeniesiono mnie do innego pokoju, w kt. jest taka gaduła, że wszystkie dziewczyny przed nią uciekają :blink: Gdyby jeszcze z sensem gadała...!!! echhhhhhh
To Ci wspolczuje- udawaj ze jestes bardzo zajęta na kompie i nie możesz z nia gadać albo sobie załatw jakiś odtwarzacz mp3 słuchaweczki na uszy i spokój:) hi hi a ile Was jest w pokoju?
 
Hej dziewczyny
jestem w 36 tyg,ostatnio przeleżałam w szpitalu 2 tyg,ale już mnie wypuścili i mam zgłosić się ,jak będzie coś się działo.
od 3 dni mam pobolewania jak na okres,ale nie jakieś mocne i przechodzą
czy powinnam już zgłosić się do szpitala?
 
Milutek23 z tego co mówił mi lekarz na ostatniej wizycie to o ile będzie wszystko w porządku to czekamy do 39 tygodnia. Trochę mnie to przeraża ale mam nadzieję że wie co robi.
p05fi wydaje mi się że możesz zgłosić się do szpitala, na pewno nie zaszkodzi a będziesz spokojniejsza
Małgoń współczuję towarzystwa gaduły, spróbuj jak radzi Milutek być zajęta laptopem, może się gaduła uspokoi. A czym ta zmiana pokoju spowodowana?
 
pytam,bo właściwie nie wiem co robić?!
poza tymi pobolewaniami nic się nie dzieje,ale nie chcę żeby coś się stało moim malcom
 
P05fi- a co na to wszystko Twój lekarz??????????? Moj mi kazał sie zgłosic do szpitala w 36tyg.zeby mogli porobic wszystkie badania i prawdopodobnie w 37 bedziemy miec cc. Co Ci powiedzieli w szpitalu?? Zastanawia mnie fakt ze w ogóle Cie z niego wypuscili a nie przetrzymuja na patologi juz do konca! Napisz cos wiecej....a te bóle ktore czujesz to na pewno przygotowania macicy do porodu...

Anna- a Ty rodzisz sn? Ile waza teraz Twoje maluszki?? Moj gin tak sie martwi o mnie ze dla niego 37tydz.to ciąża donoszona:) no chyba ze waga jest mała no to czekamy wtedy:)
 
Ostatnia edycja:
wypuścili mnie na święta,bo przez cały czas miałam dobre zapisy ktg.do swojego lekarza miałam się zgłosić po dwóch tygodniach.jak dla mnie bez sensu
do szpitala kazali przyjechać jak będzie coś się działo,ale ja nie wiem czy to coś złego się dzieje?! może to normalne przed porodem
mam zamiar zadzwonic jutro do mojego gina,ale wiadomo że rady doswiadczonych mam bliźniaków są bezcenne ;)
 
A co Ci gin mówił o zakończeniu ciąży?????? Jakis plan mieliście zanim trafiłaś do szpitala? Ja to bym na Twoim miejscu poszła do swojego gina zaraz po wyjściu ze szpitala i z nim wszystko ustalila- przedstawiła dokumenty ze szpitala i ustaliła co dalej. Moj gin mi powiedział jasno na ostatniej wizycie ze w 37tyg.robimy cc chyba ze waga bedzie za niska! A ile Twoje maluszki waza? I w jakim mieście w szpitalu leżałaś ze Cie wypuścili tak dziko na święta i nie kazali z tymi maluszkami wracać po nich? I na kiedy masz termin?
 
reklama
termin wg 40 tygodni 35.01
ja akurat bardziej ufam lekarzom w szpitalu niz swojemu.
wiem że będę miała cesarkę,ale nie jakąś planowaną wcześniej
 
Do góry