reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Pytałam o możliwość wysokości hcg a ciąży bliźniaczej bo każdy mówił ze strasznie wysokie to hcg jak na ten tydzień….
A w rodzinie dużo bliźniąt…
Ale jak znalazł się 1 pęcherzyk to może taka moja uroda z tym hcg 🙂
 
Pytałam o możliwość wysokości hcg a ciąży bliźniaczej bo każdy mówił ze strasznie wysokie to hcg jak na ten tydzień….
A w rodzinie dużo bliźniąt…
Ale jak znalazł się 1 pęcherzyk to może taka moja uroda z tym hcg 🙂
Niech lekarz na następnej wizycie sprawdzi dokładnie czy on na pewno tam jeden jest 😅wiem co mówię 😂
 
Po raz kolejny po przejechaniu głowicą od detektora całego brzucha w dwóch miejscach słychać serduszko...
Po lewej stronie i po prawej w odległości jakieś 10cm od siebie.. Słychać idealnie uderzenia serca, miarowy rytm
Już nie wiem co myśleć... Dlaczego tak? Czy to możliwe żeby lekarz nie zobaczył bliźniąt?
Jestem po ivf, 1zarodek, 5dniowa blastka... Ale jak pytałam lekarza czy jest opcja podziału blastki po transferze to powiedziała, że baaardzo rzadko ale tak...
No ale na tylu usg już byłam i nikt by nie zobaczył, że to bliźniaki???
Ale czemu słyszę w dwoch miejscach?
 
Po raz kolejny po przejechaniu głowicą od detektora całego brzucha w dwóch miejscach słychać serduszko...
Po lewej stronie i po prawej w odległości jakieś 10cm od siebie.. Słychać idealnie uderzenia serca, miarowy rytm
Już nie wiem co myśleć... Dlaczego tak? Czy to możliwe żeby lekarz nie zobaczył bliźniąt?
Jestem po ivf, 1zarodek, 5dniowa blastka... Ale jak pytałam lekarza czy jest opcja podziału blastki po transferze to powiedziała, że baaardzo rzadko ale tak...
No ale na tylu usg już byłam i nikt by nie zobaczył, że to bliźniaki???
Ale czemu słyszę w dwoch miejscach?
A który to tydzień ?
 
reklama
Ojej to chyba faktycznie niemożliwe...? Nie używałam detektora ale myślę że USG jest takim najbardziej pewnym badaniem. A Ty się obawiasz że te bliźnięta będą...?
Gdyby ciąża była naturalna to w całe bym się nie zdziwiła, że bliźnięta to u nas to rodzinne. Ale, że to ciąża z in vitro to mnie dziwi, że słyszę jakby dwa sercuszka a był podany 1 zarodek
 
Do góry