reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ufff…. Już myślałam ze po cesarce jesteś 🙈 ja dalej w domku. W poniedziałki, środy i piątki musimy jeździć na badania. W piątek serduszka przebadane i nie ma się czego czepić wiec mam nadzieje ze jeszcze trochę pociągniemy. Już mamy 31 tydzień wiec mam nadzieje ze jeszcze chociaż ze do 34 damy radę🤗 dziewczynki tak rozrabiaja w brzuchu ze zaczyna mi brakować oddechu🤣 najważniejsze ze dalej jesteśmy w 3-paku!!!! A ciebie do 38 będą trzymać czy dłużej?

O dziwo, przepływ w pępowinowej dalej lepszy niż był (oczywiście nie żeby w normie, ale);) napewno nie będą nas tak długo trzymać. Granica to 1 listopad - koniec 37. Ale dzisiaj na wizycie mówili, ze raczej jeszcze tydzień- czyli skończony 36. Te przepływy nie są najlepsze i dlatego trzeba tu wybrać mniejsze zło. Zobaczymy, codziennie nowe niespodzianki, codziennie ktoś i coś innego;)
Bardzo się cieszę, ze Wasze wyniki dobre, byle jak najdłużej w trójpaku, byle jak najdłużej rosły w Mamie.
 
Dzięki dziewczyny , mam nadzieję że będzie dobrze choć naczytałam się tutaj na drugim forum odnośnie różnych rzeczy które dzieją się na początku ciąży bliźniaczych że chyba dlatego tak świruje 😳.. trzeba być dobrej myśli ostatnio widziałam fasolki w 7tyg ..
A wy macie starsze ciążę już czy podobnie ? Dopiero dołączyłam więc muszę się zapoznać kto i co :)pozdrawiam
Ja dzisiaj 14+0, dwukosmówkowa dwuowodniowa, najprawdopodobniej chłopiec i dziewczynka 🙂
 
Ja się na drugim usg dowiedziałam ze są dwa, bo na pierwszym był tylko jeden 🙉🙈 Do mnie to miesiąc dochodziło, i nie mogłam uwierzyć… 😂 ale już po czasie dotarło haha
Ja też jak byłam na USG na początku 6 tyg. to był tylko jeden zarodek, dwa dni później w szpitalu dowiedziałam się, że jednak są dwa 🙂 ja się tak cieszyłam, że wszystko z nimi ok (bo miałam krwawienie), że właściwie nie zrobiło to na mnie wrażenia 😅
 
Cześć :) Dziewczyny z ciekawości chciałam zapytać: miałyście w rodzinie bliźnięta bądź wasze ciąże były wspomagane hormonalnie czy bliźnięta to u was totalny przypadek i niespodzianka?

U nas w ogóle śmieszna sytuacja. Ja bezpłodna, z niedrożnym jajowodem, drugiego brak - pierwsze dziecko z in vitro:)
Szczerze to nikt się żadnej ciąży naturalnej nie spodziewał, a już blizniaczej wcale🤣
Nie wiemy czy baby są jednojajowe czy dwu, więc tez niewiadomo skąd, okaże się jak wylezą;) Natomiast karmiłam córę zachodząc w ciąże, a to ponoć może robić bałagan w hormonach.
 
Dzięki dziewczyny , mam nadzieję że będzie dobrze choć naczytałam się tutaj na drugim forum odnośnie różnych rzeczy które dzieją się na początku ciąży bliźniaczych że chyba dlatego tak świruje 😳.. trzeba być dobrej myśli ostatnio widziałam fasolki w 7tyg ..
A wy macie starsze ciążę już czy podobnie ? Dopiero dołączyłam więc muszę się zapoznać kto i co :)pozdrawiam

Nie ma co czytać głupot ! Głowa do góry, bliźniacze częściej wikłają się na koniec niż na początku😂 wszystko jeszcze przed Wami. My 35 i 1 dzień, od prawie 3 tygodni w szpitalu, baby nierówno rosna, ale do przodu jest! Nie zamartwiaj się na zapas!
 
Nie ma co czytać głupot ! Głowa do góry, bliźniacze częściej wikłają się na koniec niż na początku😂 wszystko jeszcze przed Wami. My 35 i 1 dzień, od prawie 3 tygodni w szpitalu, baby nierówno rosna, ale do przodu jest! Nie zamartwiaj się na zapas!
Czyli ja wychodzę z dobrego założenia, że prędzej czy później znowu w tym szpitalu wyląduję. 😅 Torba spakowana na wszelkie W w szafie stoi.
 
U nas w ogóle śmieszna sytuacja. Ja bezpłodna, z niedrożnym jajowodem, drugiego brak - pierwsze dziecko z in vitro:)
Szczerze to nikt się żadnej ciąży naturalnej nie spodziewał, a już blizniaczej wcale🤣
Nie wiemy czy baby są jednojajowe czy dwu, więc tez niewiadomo skąd, okaże się jak wylezą;) Natomiast karmiłam córę zachodząc w ciąże, a to ponoć może robić bałagan w hormonach.

Wow! Niesamowita historia :)
 
reklama
O dziwo, przepływ w pępowinowej dalej lepszy niż był (oczywiście nie żeby w normie, ale);) napewno nie będą nas tak długo trzymać. Granica to 1 listopad - koniec 37. Ale dzisiaj na wizycie mówili, ze raczej jeszcze tydzień- czyli skończony 36. Te przepływy nie są najlepsze i dlatego trzeba tu wybrać mniejsze zło. Zobaczymy, codziennie nowe niespodzianki, codziennie ktoś i coś innego;)
Bardzo się cieszę, ze Wasze wyniki dobre, byle jak najdłużej w trójpaku, byle jak najdłużej rosły w Mamie.
Och to już u ciebie końcówka 🤗dacie radę do końca🥰 mi się marzy drugi tydzień listopada wiec zaraz po Tobie 😂 a u mnie ze względu na jednokosmówkowa max 36+1 wiec ok 22 listopada ale to raczej mało prawdopodobne. Dzisiaj byliśmy i narazie wszystko ok z serduszkami a w środę sprawdzimy przepływy. Wcześniej miałam stresa czy wszystko będzie ok a teraz mam stresa jak to będzie 🙈 zero doświadczenia z dziećmi a tu odrazu dwie gwiazdy 🤣
 
Do góry