reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Zastanawiam się jeszcze nad tym testem Nifty Pro, robić czy nie robić
Ja robiłam w pierwszej ciąży i szczerze mówiąc w każdej kolejnej zrobie :) spokój psychiczny na cały okres ciąży, w pierwszej mimo wieku 22 lat i brak chorób genetycznych w każdej rodzinie wyszło nam 1:333 ZD. Dla spokoju zrobiłam i czułam ulgę, szczerze polecam! Mimo, ze koszta są dość duże jak dla mnie warto.
 
Ja robiłam w pierwszej ciąży i szczerze mówiąc w każdej kolejnej zrobie :) spokój psychiczny na cały okres ciąży, w pierwszej mimo wieku 22 lat i brak chorób genetycznych w każdej rodzinie wyszło nam 1:333 ZD. Dla spokoju zrobiłam i czułam ulgę, szczerze polecam! Mimo, ze koszta są dość duże jak dla mnie warto.
Robiłaś przy ciąży bliźniaczej?
 
Hej 😊 jestem tu nowa. 4 września miałam ostatnią @. Zrobiłam już testy i byłam na już u lekarza. Szok okazało się, że bliźniaki. Lekarz kazał zrobił betę hcg żeby sprawdzić przyrost. Zrozumiałam go, że 19.10(wtedy była wizyta to) to 6 tyd a wygląda na 5 według uzg. Pierwsza beta 5550, druga 4850. Były robione w ostępie 2 dni. Lekarz zaraz kazał robić kolejną ponieważ to źle wygląda. Po kolejnych dwóch dobach wyszla 16680. Co się dzieje? Martwię się 🤔😢 received_3411246045623427.jpegIMG_20201020_094157.jpg
 
Hej 😊 jestem tu nowa. 4 września miałam ostatnią @. Zrobiłam już testy i byłam na już u lekarza. Szok okazało się, że bliźniaki. Lekarz kazał zrobił betę hcg żeby sprawdzić przyrost. Zrozumiałam go, że 19.10(wtedy była wizyta to) to 6 tyd a wygląda na 5 według uzg. Pierwsza beta 5550, druga 4850. Były robione w ostępie 2 dni. Lekarz zaraz kazał robić kolejną ponieważ to źle wygląda. Po kolejnych dwóch dobach wyszla 16680. Co się dzieje? Martwię się 🤔😢Zobacz załącznik 1194140Zobacz załącznik 1194141
Ja nie mialalm wogole robionej bety, ale zawsze są różnice w USG szczególnie na niezbyt nowym sprzęcie. Na jednym badaniu miedzy plodami był 1 cm różnicy a na prenatalnych tylko 1 mm także nie wierzylabym w te wymiary, trzeba czekać na kolejne wtedy będzie bardziej wszystko wiadomo
 
Hej. Chciałam dać znać, ze niestety niw udało mi się dotrzymać do 37tc i moje dzieci są już na świecie. Odeszły mi wody w 34+6, I trzeba było wykonać cc. Jedna córka jest ze mną, druga jest na neonatologii ze względu na mase poniżej 2kg. Jeszcze jej nie widziałam :( ze względu na stan epidemiologiczny, dopiero zobaczę ja za 10 dni. A sama mam być wypisana z druga na dniach. Straszne czasy nastały dziewczyny... nigdy bym nie pomyślała ze rozdziela mnie z jedną córką. W scenariuszu widziałam albo to ze są ze mną razem albo to ze obydwie na neo. Nigdy nie analizowałam scenariusza w którym aktualnie jestem. To jest strasznie niesprawiedliwe. 😔
Pozdrawiam Was i życzę doczekania do jak najoddalszych terminów.
 
Hej. Chciałam dać znać, ze niestety niw udało mi się dotrzymać do 37tc i moje dzieci są już na świecie. Odeszły mi wody w 34+6, I trzeba było wykonać cc. Jedna córka jest ze mną, druga jest na neonatologii ze względu na mase poniżej 2kg. Jeszcze jej nie widziałam :( ze względu na stan epidemiologiczny, dopiero zobaczę ja za 10 dni. A sama mam być wypisana z druga na dniach. Straszne czasy nastały dziewczyny... nigdy bym nie pomyślała ze rozdziela mnie z jedną córką. W scenariuszu widziałam albo to ze są ze mną razem albo to ze obydwie na neo. Nigdy nie analizowałam scenariusza w którym aktualnie jestem. To jest strasznie niesprawiedliwe. 😔
Pozdrawiam Was i życzę doczekania do jak najoddalszych terminów.
Gratuluję a zarazem współczuję. Też się zaczęłam już martwic co to będzie, mam nadzieję, że dotrzymam do ustalonej cesarki ale to już nikt tego nie wie. Boziu 10dni przecież to jest wieczność 😭 a druga córka ile ważyła? A Ty jak się czujesz po cc? Karmisz ją piersią? A dla drugiej odciagasz czy nie ma takiej opcji?
 
Gratuluję i życzę dużo siły i wytrwałości. Malutka jest pod obserwacja i dobra opieka i tak musisz myśleć, to dla jej dobra i zdrowia pamiętaj❤️ dużo zdrówka dla mamy i dzieciaczków ❤️
 
Hej. Chciałam dać znać, ze niestety niw udało mi się dotrzymać do 37tc i moje dzieci są już na świecie. Odeszły mi wody w 34+6, I trzeba było wykonać cc. Jedna córka jest ze mną, druga jest na neonatologii ze względu na mase poniżej 2kg. Jeszcze jej nie widziałam :( ze względu na stan epidemiologiczny, dopiero zobaczę ja za 10 dni. A sama mam być wypisana z druga na dniach. Straszne czasy nastały dziewczyny... nigdy bym nie pomyślała ze rozdziela mnie z jedną córką. W scenariuszu widziałam albo to ze są ze mną razem albo to ze obydwie na neo. Nigdy nie analizowałam scenariusza w którym aktualnie jestem. To jest strasznie niesprawiedliwe. 😔
Pozdrawiam Was i życzę doczekania do jak najoddalszych terminów.
Już niedługo będziecie razem najważniejsze żeby wszystko było dobrze a mam nadzieję że z tą mniejsza jest ok? Niestety taki czas , ale szczęśliwe zakończenie 😀
 
reklama
Druga malutka oddycha samodzielnie, wszytsko z nią dobrze, jedynie glukozę podają i musza dokarmić. Ważyła 1870g. Dzięki za słowa wsparcia!
 
Do góry