reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A wogole jak bylo u ciebie na poczatku ja juz schudlam 5 kilo nie potrafie jesc odzuca mnie okropnie ale pije
Z jedzeniem bywało różnie. Na początku też schudłam jakieś 4kg, bo nic mi nie smakowało. Po jakimś czasie przeszło i jadłam i jadłam... ciągle byłam głodna, ale to trwało tylko chwilę. A teraz to najlepiej smakują mi zupy...wszystkie. Jem normalnie, a kilogramy nieubłaganie same lecą w górę:unsure: Jak ostatnio po 4tyg przerwie usłyszałam, że mam więcej o 4kg to myślałam, że padnę:laugh2:
 
My mamy insignie ale też się zastanawiam jak pomieszcze foteliki. Mąż raczej mysli że zmienimy auto na cmaxa bo 3 z tylu nie wiem czy sie zmiesci[emoji23] w ogóle od kiedy dowiedzieliśmy sie o blizniakach to nasze się nagle zmienilo. Mąż wrocil z zagranicy i przeprowadziliśmy się żeby bylo wiecej miejsca[emoji4]
 
Z jedzeniem bywało różnie. Na początku też schudłam jakieś 4kg, bo nic mi nie smakowało. Po jakimś czasie przeszło i jadłam i jadłam... ciągle byłam głodna, ale to trwało tylko chwilę. A teraz to najlepiej smakują mi zupy...wszystkie. Jem normalnie, a kilogramy nieubłaganie same lecą w górę:unsure: Jak ostatnio po 4tyg przerwie usłyszałam, że mam więcej o 4kg to myślałam, że padnę:laugh2:
No i u mnie tak samo. Nie jem więcej niż przed ciążą nie objadam się slodyczami. A waga w górę. A lekarz mówi że dużo. Ile już masz na plusie?
 
My też Smaxa!! I ostatnio wiozłam stelaż, dwie gondole niezłożone i jeszcze miejsce miałam. Ale tak - nasz 5 osobowy. Jak się 7 foteli rozłoży to faktycznie niewiele wchodzi do bagażnika...

No wlasnie u nas musza byc wszystkie rozlozone i wtedy jest naprawde niewiele miejsca....:confused2: ledwo stelaz od wozka mi wchodzi. A juz sie gdzies spakowac to nie wiem chyba z przyczepka bedziemy musieli jezdzic 8-) chociaz ja nie wiem kiedy gdzies dalej pojedziemy bo poki co z czworka maluchow to na sama mysl o pakowaniu wszystkich robi mi sie slabo :baffled:
 
reklama
Do góry