reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Jestem po lekarzu. No niestety diagnoza ta sama :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz być dobrej myśli napewno wszystko się dobrze skończy zobaczysz.Twoje nerwy i tak sytuacji nie zmienna a tylko dzieciaczka możesz zaszkodzić.Znasz powiedzenie 'co się źle zaczyna dobrze się kończy ' ja w to wierzę i trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
 
Jestem po lekarzu. No niestety diagnoza ta sama :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zakładaj z góry najgorszego scenariusza. Jestem pewna, że lekarze i Ty zrobicie wszystko co w Waszej mocy, żeby wszystko dobrze się potoczyło. Będę trzymać kciuki za Ciebie i za maluszki.
 
Wiecie co ale ja tak mysle co tu lekarz moze zrobic... no nic. Tylko kontrolowac co sie dzieje bo przeciez nic nie da rady pomoc :( prawda jest taka ze co sie ma stac to sie stanie... :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co ale ja tak mysle co tu lekarz moze zrobic... no nic. Tylko kontrolowac co sie dzieje bo przeciez nic nie da rady pomoc :( prawda jest taka ze co sie ma stac to sie stanie... :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak nie do końca nic nie można... Przede wszystkim robić badania i kontrolować wyniki. W razie czego interweniować. Dbać o siebie, odpoczywać, być dobrej myśli. Wiem, że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale tak jak mowisz, co ma być to będzie, więc zamartwianiem się nie pomożesz ani sobie, ani maluszkom, które w Tobie rosną. Musi być dobrze ❤
 
@Zochaa90 - nie martw się na zapas Zosia! To nie pierwsza taka ciąża i o ile jest w większej grupie ryzyka niż np. 2k2o, to nie znaczy, że nie można takiej ciąży doprowadzić do końca, POMYŚLNIE! dpoczywaj, jedz witaminki, znajdź dobrego lekarza, który często będzie monitorował maluszki. Wszystko będzie dobrze, wierzę w to! To nie jest żaden wyrok przecież... Głowa do góry!

W którym tc zaczęłyście zajmować się wyprawką? Na wszystkich "mądrych" portalach piszą, żeby to zrobić wcześniej i być gotowym na wcześniejszy poród, ale chyba bez przesady, że w 20 tc?? Choć nie ukrywam, że jestem w 11 tc i już mam ochotę choć jednego bodziaka kupić :D
 
Ja mam połowę :) Dla jednego malucha by wystarczyło, a tak muszę dokupić drugą paczkę ubranek, kocyki, materac. Do tego butelki, wózek, a na sam koniec kosmetyki pt. żel do kąpieli, oliwka, kremik do dupki i pieluszki. Reszta wyjdzie w praniu :)
 
@Zochaa90 - nie martw się na zapas Zosia! To nie pierwsza taka ciąża i o ile jest w większej grupie ryzyka niż np. 2k2o, to nie znaczy, że nie można takiej ciąży doprowadzić do końca, POMYŚLNIE! dpoczywaj, jedz witaminki, znajdź dobrego lekarza, który często będzie monitorował maluszki. Wszystko będzie dobrze, wierzę w to! To nie jest żaden wyrok przecież... Głowa do góry!

W którym tc zaczęłyście zajmować się wyprawką? Na wszystkich "mądrych" portalach piszą, żeby to zrobić wcześniej i być gotowym na wcześniejszy poród, ale chyba bez przesady, że w 20 tc?? Choć nie ukrywam, że jestem w 11 tc i już mam ochotę choć jednego bodziaka kupić :D
Najlepiej chyba jak znasz już płeć, żeby nie strzelić gafy :-) ja pierwsze ciuszki kupiłam w grudniu, to chyba było w 6 miesiącu gdzieś. A w styczniu już zaczęłam szał zakupowy na maxa :-D akurat było dużo promocji, bo po Świętach to oszalałam na tym punkcie :-) I tak sporo osób dziwiło mi się, że tak szybko kupuję, ale odpowiadałam, że wyprawkę dla bliźniąt trzeba szybciej kompletować. W końcu trzeba kupować wszystko x2 więc 2x pieniędzy. Moim zdaniem, jakbym zaczęła później to bym nie miała sił chodzić po sklepach a wtedy jeszcze miałam. I jak zaczniesz wcześniej, to będziesz miała czas przemyśleć, co jest bardziej potrzebne, a co mniej i czy warto kupować :-)
 
reklama
No a po dzisiejszej wizycie ok dzieciaczki rosna maja po 92 i 89 gram :-) :)

@Zochaa90 - nie martw się na zapas Zosia! To nie pierwsza taka ciąża i o ile jest w większej grupie ryzyka niż np. 2k2o, to nie znaczy, że nie można takiej ciąży doprowadzić do końca, POMYŚLNIE! dpoczywaj, jedz witaminki, znajdź dobrego lekarza, który często będzie monitorował maluszki. Wszystko będzie dobrze, wierzę w to! To nie jest żaden wyrok przecież... Głowa do góry!

W którym tc zaczęłyście zajmować się wyprawką? Na wszystkich "mądrych" portalach piszą, żeby to zrobić wcześniej i być gotowym na wcześniejszy poród, ale chyba bez przesady, że w 20 tc?? Choć nie ukrywam, że jestem w 11 tc i już mam ochotę choć jednego bodziaka kupić :D
Ja tez juz bym chetnie zaczela ale faktycznie poczekam na potwierdzenie plci i z reszta mam po synu rzeczy jak i po corce wiec cos sie znajdzie ale i tak chce sie choc troszkę tych nowych rzeczy kupic.
Ja mam połowę :) Dla jednego malucha by wystarczyło, a tak muszę dokupić drugą paczkę ubranek, kocyki, materac. Do tego butelki, wózek, a na sam koniec kosmetyki pt. żel do kąpieli, oliwka, kremik do dupki i pieluszki. Reszta wyjdzie w praniu :)
Oj jest tego wszystkiego a chyba najwiecej tych pampersow az sie boje:tak::szok: ale po malu i z reszta teraz bez problemu.kupic nie to co kiedys jak nasze mamy musialy w kolejkach stac bo ciezko bylo cokolwiek dostac wiec my mamy o niebo lepiej:)
 
Do góry