reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczynki a mam takie techniczne pytanie po ile ciuszków bierzecie do szpitala?
Bo tak właśnie siedzie i się zastanawiam hehh?
Tam, gdzie chcę rodzić ubierają tylko w szpitalne. Zresztą jadę tam w piątek na izbę przyjęć upewnić się, żeby później nie okazało się, że jednak trzeba mieć swoje. Ale wydaje mi się, że nie ma sensu pakowanie wielkich ilości, zawsze przecież ktoś będzie mógł je dowieźć do szpitala.
 
reklama
A też macie teraz takie glosne bulgotanie w brzuchu? U mnie od paru dni słyszą to wszyscy wokół mnie nawet;) a ja czuję to w różnych miejscach brzucha, więc to raczej nie zoladek czy jelita.
 
Cześć dziewczyny:) Wróciłam od lekarza. 32 tydzień, szyjka 2,8cm i podobno jdst o.k. dzieci duże - Jedna 1820g druga 1900g. Lekarz tłumaczy ciężar który czuję ich wielkością i dużą aktywnością. Ada sie odwróciła i teraz jest położona miednicowo.Pytałam czy dostanę wcześniej jakieś skierowanie do szpitala, ale raczej nie bo lekarz mówi że nie ma powodu i mogę urodzić wcześniej czyli w 39 tygodniu dopiero szpital. Czy Wy też tak macie? Mam wrażenie że to tak trochę na żywioł, ale może jak nic zlego się nie dzieje poki co to taka jest procedura? Sama nie wiem co myśleć.

Gratuluję, Szyjka piękna a dziewczynki też ładnie rosną :)
Jeśli chodzi o poród to ja mam mieć cesarke w 36 tygodniu, jeśli dotrwam do tego czasu. Wiem też na pewno że w 35 będę musiała być już w szpitalu pod obserwacją :/
 
A też macie teraz takie glosne bulgotanie w brzuchu? U mnie od paru dni słyszą to wszyscy wokół mnie nawet;) a ja czuję to w różnych miejscach brzucha, więc to raczej nie zoladek czy jelita.
Jeżeli chodzi o dźwięki z brzucha to nie mam żadnych ale za to dzisiaj zobaczyłam pierwsze rozstępy i to dość spore :(
 
reklama
Dziewczynki a mam takie techniczne pytanie po ile ciuszków bierzecie do szpitala?
Bo tak właśnie siedzie i się zastanawiam hehh?
U mnie też nic nie potrzeba, chyba że bardzo chcę. Ja biorę dwie pary body z krótkim, dwie ż z długim i dwie pary śpiochów. I czapeczki i niedrapki. Ale to tylko tak na wszelki wypadek. Wątpię że użyję.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry