reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dziewczyny jeśli chodzi o poród, to jest tak jak piszą dziewczyny, ryzyko powikłań jest ogromne przy sn, drugie dziecko ma dużo trudniej, moze dojść do niedotlenienia ....a co najważniejsze w ciążach bliźniaczych jednokosmówkowych wręcz musi być wykonane cc, ze względu na to, że nawet jeśli przez całą ciąże zespół tts nie wystąpił to przy porodzie może się pojawić ze zdwojoną siła - tak mi lekarka mówiła, bo dzieci biorą maksymalnie z matki przy porodzie...

ja pierwsze dzecko rodziłam sn, bez powikłań, 6h poród, wszystko fajnie ale teraz....uważam ze sn w ciazy bliźniaczej to za duże ryzyko - nie odważyłabym się
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Ja takze w weekend mialam slaby nastroj, zreszta juz chyba mam troche dosc tego bolu, stresu, strachu i mieszanych uczuć. Wczoraj w ramach odskoczni podjechalam do przyjaciolki na urodziny, ktora przygotowala mi leżankę zebym mogła chociaz na chwile wyjsc z domu nim zwariuje :) Ja mimo brania nospy, magnezu, a także luteiny często miewam skurcze niestety. Mam wrazenie ze od kilku dni coraz wiecej. Kurier przyniosl dziś łóżeczko, jeszcze tylko kupimy szafę i powoli będziemy kończyć remont. Może i ja w końcu w przyszłym tygodniu popiore i się spakuje jak dobrze pójdzie.
 
Alez miałam do nadrobienia czytania ;)
Ja także boję się cesarki, wręcz panicznie mimo że 2 mam już za sobą. I to nie bolu po bo ten jest do wytrzymania, w końcu i tak podają cały czas środki przeciwbólowe, wiec do zniesienia. Bardziej boję się samej operacji przez doświadczenia z ostatniej. Rozwazamy nawet z lekarzem znieczulenie ogólne, bo chyba ciężko będzie się świadomie tam położyć.
 
Ostatnia edycja:
Piękne brzuszki dziewczyny no i zapewne jedne z ostatnich zdjęć :)
A to mój z wczoraj:
20171029_112656.jpg
 

Załączniki

  • 20171029_112656.jpg
    20171029_112656.jpg
    857,9 KB · Wyświetleń: 79
Marti92 no to wspaniale, chyba lepiej się to nie mogło skończyć. Wypoczywaj i dbaj o siebie :)
Ola i tusiaczek, a myślałam że to tylko ja tak reaguje na szpital ;)
Nemeyeth decyzje powinnaś podjąć sama co do porodu bo to bardzo indywidualna sprawa ;) Ja osobiście choć boję się cesarki, raz że nie mogę inaczej a dwa nie byłoby takiej mocy która by mnie zmusiła żeby urodzić naturalnie. Za dużo się nasluchałam i takiego ryzyka bym nie podjęła.
Shamel dobre wieści :)
 
Alez miałam do nadrobienia czytania ;)
Ja także boję się cesarki, wraz z panicznie nimi i że 2 mam już za sobą. I to nie bolu po bo ten jest do wytrzymania, w końcu i tak podają cały czas środki przeciwbólowe, wiec do zniesienia. Bardziej boję się samej operacji przez doświadczenia z ostatniej. Rozwazamy nawet z lekarzem znieczulenie ogólne, bo chyba ciężko będzie się świadomie tam położyć.

Necia a co sie działo na osttanej cc? ja tez sie mega boje tej operacji;/
 
reklama
Myślę że rozsądniej będzie jak nie będę tego opowiadała, bo to że coś spotkało mnie nie oznacza że musi się przytrafić jednej z Was. Stresów i bez tego macie dużo, a wiec nie ma co dokładać.
 
Do góry