reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A żeby dodać zdjęcie ja zaznaczam wyślij plik i wybieram zdj z telefonu. Pewnie są jakies inne sposoby, ale ja znalazłam tylko ten:)
@Alina1987 mi właśnie opcja wyślij plik nie działa :-( i myślałam, że to może na komórce tak jest albo że się wysyła jakoś inaczej. Jak wybieram "wyślij plik" pokazuje mi się komunikat "żadna z aplikacji nie może wykonać tej czynności"
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
Ja poczułam pierwsze ruchy na początku 16 tyg. Ale jestem bardzo szczupła i pewnie to dlatego. Nie ma żadnej reguły, więc spokojnie. Jeszcze będziesz marzyć żeby się trochę uspokoiły[emoji4] [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Ja po usg i badaniu,dzidziusie Ok,szyjka 29mm ale zamknięta i idziemy dziś do domu,jupiii. Mam mała bakterie w moczu i tez może przez to takie nieprzyjemne uciskanie na pęcherzu plus dziewczynki naciskają,ale dostanę leki na to i w domu będę brać plus rozkurczowe,które do 37 tyg mam brać. Ja wizytę za 2 tyg teraz mam w 36. Mam nadzieje,ze wytrzymamy do 37 a może nawet 38 :) ładne brzuszki! Miłego dzionka :happy:
No to super. Zawsze w domu to inaczej[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny,

wróciłam własnie z badania dziewczynki są niemalże idealnej wielkości 2% różnicy :) kolejna wizyta za 2 tyg, a jutro znowu mocz, krew i reszta;/ trzymajcie kciuki zeby było ok :)
Super, ze taka mała różnica. Kciuki za badania [emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny,

wróciłam własnie z badania dziewczynki są niemalże idealnej wielkości 2% różnicy :) kolejna wizyta za 2 tyg, a jutro znowu mocz, krew i reszta;/ trzymajcie kciuki zeby było ok :)
O to jutro obie będziemy przebadane, też idę na morfologię itd. trzymam kciuki, oby tym razem nie wyszło u Ciebie nic w moczu. Super, że na badaniu wszystko ok i dziewczynki równo rosną:)
 
Ja mam teraz wizyty co 2 tyg i się cieszę, bo chociaż wiem co tam się dzieje u Maluchów.

Ja będę rodzić przez cc. Mój lekarz powiedział, że jeśli się uprę to mogę próbować sn, ale nikt nie da mi gwarancji, że drugie też będzie sn. I może dojść do sytuacji, że gdy pierwszy będzie się rodził u drugiego Szkraba może się odkleić łożysko co zagraża życiu dziecka i mojemu ze względu na krwotok. Tak więc nawet nie biorę pod uwagę sn. Poza tym jestem pierworódką . U nas dodatkowo Synek jeszcze nie zdecydował czy wygodniej mu główką w dół, czy do góry [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to my 33 tyg 6 dni[emoji7][emoji7]
1509373580-0dcfdf865197fdfd-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry