reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Krazek chcieli przy poprzednim pobycie zakladac ale okazalo sie ze szyjka spoko a teraz nikt nic nie mowil ale jutro wizyta to sie cos moze dowiem. Jedna 1740 druga 1650 idealnie by bylo jakby dobily do 2kg chociaz

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

A wcześniej ile miała Szyjka podczas badania?
Ariska trzymamy kciuki aby jeszcze że 2 tygodnie posiedzialy przynajmniej do tych 2 kg, ale też pamiętaj że w razie czego neonatolodzy mówią że jak poda się sterydy to już po 32 tc jest w miarę bezpiecznie. Mam znajoma która urodziła w tym tygodniu i naprawdę wszystko było ok. Trzymaj się
 
reklama
Dziewczyny kupujecie poduszkę do karmienia? Oglądałam takie i ceny porazają. Zastanawiam się, czy ta do spania w kształcie C jej nie może zastąpić

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska na początku byłam napalona na taką poduchę, ale cena takiej dla bliźniąt rzeczywiście przeraża. Zresztą kiedyś już tu o tym pisalam- koleżanka taka miała i jej zbytnio nie używała- raz że bardzo z nią gorąco, ale co ważniejsze, musi być osoba która poda Ci druga dzidzię. Ja cały dzień będę sama, więc u mnie odpada. Poza tym mam na narożniku twardsze poduchy różnej wielkości, mam nadzieję, że któreś podpasuja:) ta w kształcie litery c wydaje mi się za miękka, ale może Twoja jest twardsza.
 
No nic zobaczymy jak to będzie. Nie za bardzo mam fundusze na tą poduszkę. Kiedyś ich nie było, a kobiety sobie radziły [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Alina1987 @Oska305 Przerobiłam milion konfiguracji: próbowałam na zwykłych poduszkach, na twardych z sofy, dwóch różnych rogalach, z pomocą wyprofilowanej pojedynczej poduszki do karmienia i jednak ta dla bliźniaków wygrywa. Wszystko za miękkie, za twarde, zsuwa się, odsuwa, zapada, ciągle trzeba trzymać i poprawiać... Ja kupiłam używaną, ale byłam w takiej desperacji, że oddałabym nerkę. I da się samodzielnie przystawić i odstawić dwie sztuki :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kupujecie poduszkę do karmienia? Oglądałam takie i ceny porazają. Zastanawiam się, czy ta do spania w kształcie C jej nie może zastąpić

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja kupiłam, ale taka dla jednego dziecka. Nie będę inwestowalam w ta dla bliźniaków, bo tak jak Alina słyszałam że potrzeba kogoś do pomocy. Poza tym myślę że dwoje dzieci na raz da radę karmić na samym początku, później już raczej nie bardzo tak mi się wydaje. Co do tej ciążowej, nie wypowiem się bo nie mam pojęcia (Nie posiadam).
 
Dziewczyny kupujecie poduszkę do karmienia? Oglądałam takie i ceny porazają. Zastanawiam się, czy ta do spania w kształcie C jej nie może zastąpić

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dostałam od znajomej taka poduszkę do karmienia, że tak powiem poduszka przechodzi z rąk do rąk u nas na zakładzie ostatnimi czasy sporo bliźniaków więc poduszka wędruje sobie, troszkę różni się od tej do spania ta do karmienia jest bardziej masywna.
 
Dzień dobry. My wczoraj kupiliśmy w końcu wózek,potem zakupy i wykłady dla przyszłych rodziców,ale brzuch ciagle trwadnial i dostałam skurcze wiec mnie zbadali i ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bozmęczona. milego !
 
Dzień dobry. My wczoraj kupiliśmy w końcu wózek,potem zakupy i wykłady dla przyszłych rodziców,ale brzuch ciagle trwadnial i dostałam skurcze wiec mnie zbadali i ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bozmęczona. milego !
To masz to samo co ja miałam ostatnio. Tylko u mnie akcja już się zaczynała i miałam skurcz za skurczem. Po tych lekach potrzymaja Cię pewnie ze dwa dni jeszcze. Przynajmniej ja tak miałam. Trzymaj się tam [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry. My wczoraj kupiliśmy w końcu wózek,potem zakupy i wykłady dla przyszłych rodziców,ale brzuch ciagle trwadnial i dostałam skurcze wiec mnie zbadali i ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bozmęczona. milego !
Trzymaj sie kochana niech maluszka sie jeszcze nie spieszy.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry