reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Ja dzis wyszlam na maly spacer sie dotlenic,bo nawet ladnie jest,ale juz coraz chłodniej. Mam lekki kaszel i ten katar trochę,ale 3 dni w domu siedziałam ostatnio to już męczące :/
@tusiaczzek1988 ja nie mam takich kłuć zdarzyło mi się ze dwa razy tylko,ale to pewnie się tam wszystko jeszcze rozciąga,ja mam tylko z tym brzuchem, ze jak chodzę dłużej albo stoję to się tak napina
@Mea1989 to widzisz podobna sytuacja jak u mnie tylko odwrotne strony ;) mała z prawej spokojniutko a z lewej skacze ciagle ;)
Miłego dnia dziewczyny !
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dzis wyszlam na maly spacer sie dotlenic,bo nawet ladnie jest,ale juz coraz chłodniej. Mam lekki kaszel i ten katar trochę,ale 3 dni w domu siedziałam ostatnio to już męczące :/
@tusiaczzek1988 ja nie mam takich kłuć zdarzyło mi się ze dwa razy tylko,ale to pewnie się tam wszystko jeszcze rozciąga,ja mam tylko z tym brzuchem, ze jak chodzę dłużej albo stoję to się tak napina
@Mea1989 to widzisz podobna sytuacja jak u mnie tylko odwrotne strony ;) mała z prawej spokojniutko a z lewej skacze ciagle ;)
Miłego dnia dziewczyny !
Ja dzis od rana sprzątam, teraz obiad ugotowalam i musze porasowac koszule mezowi bo jutro jestesmy na weselu. A pogoda u nas straszna...zimno wieje i pada...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! U mnie jakby gorzej dziś znów czuje się jakby mnie rozłożyło od nowa,maskara :( u nas pogoda ładna i słoneczko a ja wypiłam mleczko z miodem i czosnkiem i leżę :oo:
Miłego dnia !
 
Ja codziennie wieczorem rozpuszczam 2 łyżeczki miodu w ciepłej wodzie i rano wypijam. Póki co przeziębienia nie mam ale to nigdy nic nie wiadomo. Teraz jesteśmy bardziej narażone na wirusy. Jakoś trzeba się bronić :)
 
A ja mam oryginalny miód specjalnie od teściów leciał do mnie samolotem kawał drogi i powiem nic nie dało,ze piłam przed przeziębieniem :/ jak ma choróbsko złapać to złapie i tak Eh :/ ale w poniedziałek chyba zadzwonię do lekarza jak sie nie polepszy mi. Póki co nie mogę ani leżeć ani spać jakoś lepiej sie oddycha jak się coś robi,chodzi wiec robię naleśniki z kurczakiem,brokułami,papryka i serem :D a co u was dziewczynki ?
 
A u a mnie aż dziwne, bo zawsze łapałam często przeziębienia, a od kiedy jestem w ciąży nic a nic, mam nadzieję że nie zapeszam;) a pije tylko Wit. C. Ja dzisiaj byłam u teściowej i objadlam się plackiem po węgiersku, a teraz oglądam sobie na necie rzeczy do pokoiku dla dzieciaków :)
 
Ja czytam w internecie o smoczkach, butelkach, laktatorach itd. i powiem Wam, że zgłupiałam....tyle tego jest, tyle różnych opinii, tak różne ceny, że już sama nie wiem co i jak :D
 
U mnie naleśniki już gotowe,czekam na męża zaraz będzie. @Alina1987 zjadłabym placka po węgiersku oj chyba zrobię wkrótce tez. @Mea1989 to fakt jest tego trochę :oo:
Ja laktator już mam z głowy a buteleczki tez były tylko smoczek jeden wiec będę musiała kupić noni może jeszcze ze dwie dodatkowe buteleczki. Madela lub avent so najlepsze podobno i jeśli chodzi o smoczki tez,te natural,które są bliskie do kształtu piersi i dziecko musi się namęczyć żeby wypić z takiej żeby nie było mu za łatwo i później cyca nie chciało :p
 
Hej Dziewczyny, u mnie 25 tc, od kilku dni mam ćmiąco-upierdliwe bóle tak jakby żeber, ale w plecach. Szczególnie z prawej strony. W sumie w każdej pozycji mnie boli.
Miała któraś tak?
Nie kojarzę aż takiego dyskomfortu w pierwszej ciąży.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry