reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
przepiękny zestaw, jeżeli to co jest na zdjeciu wchodzi w skład cene..to myślę ze nie jest to za drogo, podejrzewam że wszystkie elemety osobno kosztują podobną sumę, ale..zastanów sie nad baldachimem, w mojej ocenie spełania wyłącznie wizualne wrażenie a nie funkcjonalne, zbiera kurz i zabiera powietrze (w małym mieszkaniu/pomieszczeniu zbędna rzecz szybko go zdejmiesz)

pomyśl też nad przybornikiem, ja kupiłam w ikeii zarąbisty przybornik plastikowy, który bedzie wisiał na łóżeczku albo na przewijaku, praktyczny i długo służy, jeden na dwójke dzieci spokojnie wystarczy


0277505_PE387112_S5.JPG


dziewczyny jeśli chodzi o materace z gryką - ja taki miałam dla pierwszej córki i zadnych robaków nie miałam..nie wiem komu te robaczki sie przytrafiły, ale to nie jest reguła :) zamierzam kupić drugi taki sam :)

a u mnie dalszy ciąg problemów z pęcherzem :( czekam na wyniki crp i zobaczymy co dalej.
Super są te przyborniki,ale jak dla mnie to do przewijaka specjalnie,jak się sprawdzają na łóżeczku? Bo średnio mi się to widzi :D
 
A wracając do laktatorow elektrycznych - czy któraś z Was ma już sprawdzony/polecony model? Mi parę znajomych polecało albo Medela Swing lub Philips Avent ale drogie one są strasznie. Znalazłam jeszcze Canpol baby o połowę tańszy i nawet dobre ma opinie na necie.

ja mam ręczny Phililps Avent, a o elektrycznych słyszałam opinie, że są mega głośne i że ściaganie pokarmu jest bardziej bolesne niż przy ręcznym, bo tempo samemu sie dostosowuje, dlatego kupiłam ręczny, ale fakt trzeba sie czasem namachać zeby ściągnąć pokarma i baaardzo przydaje sie w szpitalu na początku, przy nawale pokarmu, który pojawia się po 2-3dobie od urodzenia albo podczas zapalenia piersi, w innych sytuacjach córka wyjadała mi wszystko z piersi na bieżąco, laktacja przystosowała się do jej rytmu karmienia i wtedy pokarm napływał.
 
Super są te przyborniki,ale jak dla mnie to do przewijaka specjalnie,jak się sprawdzają na łóżeczku? Bo średnio mi się to widzi :D

ja miałam część przy przewijaku i część przy łóżeczku, na którym również miałam zamontowany przewijak i na bokach miałam kubełki, dzięki temu chusteczki maiłam pod ręką, pampersy, krem

big_LOZECZKO_ELLE_TIMOORE_Z_PRZEWIJAKIEM.jpg
 
A wracając do laktatorow elektrycznych - czy któraś z Was ma już sprawdzony/polecony model? Mi parę znajomych polecało albo Medela Swing lub Philips Avent ale drogie one są strasznie. Znalazłam jeszcze Canpol baby o połowę tańszy i nawet dobre ma opinie na necie.
Tak jak mówisz,te są strasznie drogie a zwłaszcza tu w Szwecji,ja chce kupić taki na dwie piersi żeby jechać :p i widziałam fajny na amazon i będę zamawiać,wyślę link jak znajdę,bo już nie pamietam.
 
@Kamilllla a jak się czujesz? Nie masz już żadnych plamien?
@Marti92 z naszej listy na szczęście mam poodhaczane coraz więcej rzeczy, ale już nawet nie liczę, ile na to kasy poszło.. wydawało mi się, że najwięcej to będzie wózek, mebelki i łóżeczka, a okazuje się, że te mniejsze rzeczy wyprawkowe to też niemały wydatek. Ale w sumie takie wydatki mnie cieszą :)
Jedna rzecz, która może nie jest niezbędna, ale postanowiliśmy zaszaleć to monitory oddechu. Zdania na ich temat są podzielone, ale ja jestem straszną panikara, więc pewnie całą noc bym tylko słuchała, czy dzieci oddychają. A tak może się prześpię pół godzinki jak dobrze pójdzie;)
@adunnnia90 o tych robakach w materacach z gryka nigdzie nie slyszalam, ale jak zobaczyłam Twoj wpis to po nim już na pewno nie kupię takiego materaca;)
Ja jestem w grupie na fb mamy 2017 i tam wlasnie jakas dziewczyna pytala sie w poscie i materac do lozeczka to tyle wlasnie bylo opinii, tyle dziewczyn o tych robakach pisalo ze bylam w szoku [emoji33]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
przepiękny zestaw, jeżeli to co jest na zdjeciu wchodzi w skład cene..to myślę ze nie jest to za drogo, podejrzewam że wszystkie elemety osobno kosztują podobną sumę, ale..zastanów sie nad baldachimem, w mojej ocenie spełania wyłącznie wizualne wrażenie a nie funkcjonalne, zbiera kurz i zabiera powietrze (w małym mieszkaniu/pomieszczeniu zbędna rzecz szybko go zdejmiesz)

pomyśl też nad przybornikiem, ja kupiłam w ikeii zarąbisty przybornik plastikowy, który bedzie wisiał na łóżeczku albo na przewijaku, praktyczny i długo służy, jeden na dwójke dzieci spokojnie wystarczy


0277505_PE387112_S5.JPG


dziewczyny jeśli chodzi o materace z gryką - ja taki miałam dla pierwszej córki i zadnych robaków nie miałam..nie wiem komu te robaczki sie przytrafiły, ale to nie jest reguła :) zamierzam kupić drugi taki sam :)

a u mnie dalszy ciąg problemów z pęcherzem :( czekam na wyniki crp i zobaczymy co dalej.
Ale fajny. Mogę zapytac ile kosztował? Właśnie nad podobnym sie zastanawiam
 
A wracając do laktatorow elektrycznych - czy któraś z Was ma już sprawdzony/polecony model? Mi parę znajomych polecało albo Medela Swing lub Philips Avent ale drogie one są strasznie. Znalazłam jeszcze Canpol baby o połowę tańszy i nawet dobre ma opinie na necie.

Ja miałam Philips avent ì był super, ale teraz spróbuje z medela
 
reklama
Hej,ja byłam u gin,miałam trochę jakiejś wody,tak mi poleciało i ona nie widziała dobrze dzieci cos miała sprzęt słaby i mnie wysłała do szpitala,jakaś masakra juz tu siedzę od około 19,męża z pracy wyrwałam żeby mnie zawiózł.
Już mam dość tej Szwecji. Zmierzyli mi ciśnienie i serduszek posłuchali i mam czekać na lekarza,jestem taka zła i zmęczona już tym czekaniem :( ;(
 
Do góry