reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Wróciłam późno do domu i odrazu do łóżka.Musiałam tam na nich nakrzyczec w szpitalu i dopiero lekarka przyszła i mnie zbadała,maskara tyle czekać :/ Dzieki,z maluszkami na szczęście wszystko ok,ta woda nie była groźna,a szyjka 26 mm miałam tylkolekkie skurcze,dostałam tabsy i wzięłamwczoraj i dziś rano. Teraz siedzę w szkole,bo nie mogłam w domuusiedzieć.
Powodzenia na wizytach i miłego dnia.
 
reklama
Marti super, że z dziećmi w porzadku. Ale szyjka 26mm a Ty nie leżysz?? Ja bym sie z łóżka nie ruszyła. Ktory masz tydzien?
 
Hej dziewczyny. Wróciłam późno do domu i odrazu do łóżka.Musiałam tam na nich nakrzyczec w szpitalu i dopiero lekarka przyszła i mnie zbadała,maskara tyle czekać :/ Dzieki,z maluszkami na szczęście wszystko ok,ta woda nie była groźna,a szyjka 26 mm miałam tylkolekkie skurcze,dostałam tabsy i wzięłamwczoraj i dziś rano. Teraz siedzę w szkole,bo nie mogłam w domuusiedzieć.
Powodzenia na wizytach i miłego dnia.

No właśnie szyjka trochę krótka - chyba bym leżała na Twoim miejscu.
 
Hej dziewczyny. Wróciłam późno do domu i odrazu do łóżka.Musiałam tam na nich nakrzyczec w szpitalu i dopiero lekarka przyszła i mnie zbadała,maskara tyle czekać :/ Dzieki,z maluszkami na szczęście wszystko ok,ta woda nie była groźna,a szyjka 26 mm miałam tylkolekkie skurcze,dostałam tabsy i wzięłamwczoraj i dziś rano. Teraz siedzę w szkole,bo nie mogłam w domuusiedzieć.
Powodzenia na wizytach i miłego dnia.
Bardzo się cieszę, że z dzieciaczkami wszystko w porządku. Ale rzeczywiście po takiej nocy w szpitalu i przy tej długości szyjki lepiej się mega oszczędzać i głównie leżeć..
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Tak samo jak Wy spodziewam się bliźniąt.To moja druga ciąża, mam już 3-letniego synka. Termin porodu mam na 31.12 aczkolwiek jest to ciąża 1k2o więc z pewnością będzie to sporo szybciej. Do 20 tc cały czas mówiono nam, że dzieciaczki wyglądają na chłopaków, w 20tc podczas badania w szpitalu pani prof. stwierdziła, że są to dziewczynki. Dotychczas za dużo nie kupowałam z ubranek, gdyż dużo mam po synku a teraz czekam do kolejnego badania, żeby ostatecznie potwierdzić płeć:) Ciążę póki co znoszę dość dobrze: jedynie kiepska hemoglobina, trochę maluchy uciskają mnie i czuję ból pod lewym żebrem (na szczęście od tygodnia mam z tym spokój :wink:) no i co mnie martwi, to w tej ciąży strasznie pękają mi naczynka na nogach, dlatego cały czas noszę rajstopy przeciwżylakowe ale i tak nogi nie wyglądają za ciekawie...Znalazłam to forum i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Tak samo jak Wy spodziewam się bliźniąt.To moja druga ciąża, mam już 3-letniego synka. Termin porodu mam na 31.12 aczkolwiek jest to ciąża 1k2o więc z pewnością będzie to sporo szybciej. Do 20 tc cały czas mówiono nam, że dzieciaczki wyglądają na chłopaków, w 20tc podczas badania w szpitalu pani prof. stwierdziła, że są to dziewczynki. Dotychczas za dużo nie kupowałam z ubranek, gdyż dużo mam po synku a teraz czekam do kolejnego badania, żeby ostatecznie potwierdzić płeć:) Ciążę póki co znoszę dość dobrze: jedynie kiepska hemoglobina, trochę maluchy uciskają mnie i czuję ból pod lewym żebrem (na szczęście od tygodnia mam z tym spokój :wink:) no i co mnie martwi, to w tej ciąży strasznie pękają mi naczynka na nogach, dlatego cały czas noszę rajstopy przeciwżylakowe ale i tak nogi nie wyglądają za ciekawie...Znalazłam to forum i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
Witamy:) zresztą ja też jestem w tym gronie od niedawna. Gratuluję podwójnego szczęścia, ale niezła niespodzianka z tą płcią dzieci:) niestety z pękającymi naczynkami nic nie podpowiem, bo i mnie na szczęście nie występują, ale na pewno któraś z dziewczyn coś doradzi.
I jest tutaj nas trochę właśnie z terminami w podobnym okresie, wiec razem będzie nam raźniej:)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Tak samo jak Wy spodziewam się bliźniąt.To moja druga ciąża, mam już 3-letniego synka. Termin porodu mam na 31.12 aczkolwiek jest to ciąża 1k2o więc z pewnością będzie to sporo szybciej. Do 20 tc cały czas mówiono nam, że dzieciaczki wyglądają na chłopaków, w 20tc podczas badania w szpitalu pani prof. stwierdziła, że są to dziewczynki. Dotychczas za dużo nie kupowałam z ubranek, gdyż dużo mam po synku a teraz czekam do kolejnego badania, żeby ostatecznie potwierdzić płeć:) Ciążę póki co znoszę dość dobrze: jedynie kiepska hemoglobina, trochę maluchy uciskają mnie i czuję ból pod lewym żebrem (na szczęście od tygodnia mam z tym spokój :wink:) no i co mnie martwi, to w tej ciąży strasznie pękają mi naczynka na nogach, dlatego cały czas noszę rajstopy przeciwżylakowe ale i tak nogi nie wyglądają za ciekawie...Znalazłam to forum i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
Hej witamy w naszym gronie[emoji4] jest nas troszke z terminami polowa-koncowka grudnia. Ja termin 29.12.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marti92 dobrze ze z dzieciaczkami wszystko dobrze. Kochana szyjka troche krotka na Twoim miejscu bym lezala i radzilabym Ci sie oszczedzac.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tusiaczzek1988 dzięki Wam zaczynam kompletnie zmieniać myślenie w związku z całą łóżeczkową wyprawką. Nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach, nawet u mnie w rodzinie takich małych dzieci teraz nie ma, więc jestem zielona... :(
@Marti92 który masz tydzień, że taka szyjka i skurcze?
@jadorek Witamy :) ja też tu jestem od niedawna z terminem na 4.01 więc dużo z nas jest w podobnych tygodniach :)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Tak samo jak Wy spodziewam się bliźniąt.To moja druga ciąża, mam już 3-letniego synka. Termin porodu mam na 31.12 aczkolwiek jest to ciąża 1k2o więc z pewnością będzie to sporo szybciej. Do 20 tc cały czas mówiono nam, że dzieciaczki wyglądają na chłopaków, w 20tc podczas badania w szpitalu pani prof. stwierdziła, że są to dziewczynki. Dotychczas za dużo nie kupowałam z ubranek, gdyż dużo mam po synku a teraz czekam do kolejnego badania, żeby ostatecznie potwierdzić płeć:) Ciążę póki co znoszę dość dobrze: jedynie kiepska hemoglobina, trochę maluchy uciskają mnie i czuję ból pod lewym żebrem (na szczęście od tygodnia mam z tym spokój :wink:) no i co mnie martwi, to w tej ciąży strasznie pękają mi naczynka na nogach, dlatego cały czas noszę rajstopy przeciwżylakowe ale i tak nogi nie wyglądają za ciekawie...Znalazłam to forum i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
Witaj :) z miła chęcią i kolejna ż podobnym terminem, ale z to będzie się działo w tych dwóch ostatnich miesiącach roku :) A co do naczynek, to mam ten sam problem... przyznam że jak dostrzegłam je miesiąc temu to się załamałam :/ na pewno będę je zamykać po ciąży.
 
Do góry