reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny a co myślicie o całym takim zestawie? Opłaca się czy nie? To moja pierwsza ciąża i powiem Wam, że trochę mnie te wszystkie zakupy przerażają :)
*Spam* :( Moderator usunął link do strony :(
Teraz wkleję zdjęcie: Zestaw kosztuje 695zł to dużo czy mało?
 

Załączniki

  • Posciel-dla-dzieci-MK-hamak-ecru-moskitiera.jpg
    Posciel-dla-dzieci-MK-hamak-ecru-moskitiera.jpg
    138,9 KB · Wyświetleń: 71
Teraz wkleję zdjęcie: Zestaw kosztuje 695zł to dużo czy mało?

przepiękny zestaw, jeżeli to co jest na zdjeciu wchodzi w skład cene..to myślę ze nie jest to za drogo, podejrzewam że wszystkie elemety osobno kosztują podobną sumę, ale..zastanów sie nad baldachimem, w mojej ocenie spełania wyłącznie wizualne wrażenie a nie funkcjonalne, zbiera kurz i zabiera powietrze (w małym mieszkaniu/pomieszczeniu zbędna rzecz szybko go zdejmiesz)

pomyśl też nad przybornikiem, ja kupiłam w ikeii zarąbisty przybornik plastikowy, który bedzie wisiał na łóżeczku albo na przewijaku, praktyczny i długo służy, jeden na dwójke dzieci spokojnie wystarczy


0277505_PE387112_S5.JPG


dziewczyny jeśli chodzi o materace z gryką - ja taki miałam dla pierwszej córki i zadnych robaków nie miałam..nie wiem komu te robaczki sie przytrafiły, ale to nie jest reguła :) zamierzam kupić drugi taki sam :)

a u mnie dalszy ciąg problemów z pęcherzem :( czekam na wyniki crp i zobaczymy co dalej.
 
ale zobaczcie na tą rzecz, co myślicie? bo ja uważam ze super opcja - poduszka do karmienia bliźniąt i ma oparcie z tyłu! mega fajna sie wydaje

300_300_productGfx_9b655c16351b2b9d0b93cb3c901473af.jpg
 
ale zobaczcie na tą rzecz, co myślicie? bo ja uważam ze super opcja - poduszka do karmienia bliźniąt i ma oparcie z tyłu! mega fajna sie wydaje

300_300_productGfx_9b655c16351b2b9d0b93cb3c901473af.jpg
Tą poduchę do karmienia widziałam, też nawet byłam na nią napalona, do wczoraj.. byłam u koleżanki, która ma prawie trzymiesięczne bliźniaczki i mówi że używała ja kilka razy i sprzedała..cała była upocona za każdym razem po jej używaniu, bo to gruba rzecz, a poza tym mówi że żeby jej używać musi być w domu druga osoba która poda Ci dzieci . Więc teraz używa zwykłych poduszek albo zwiniętego koca itp i mówi że to najlepsze i jest w stanie sama 2 na raz karmić.
 
przepiękny zestaw, jeżeli to co jest na zdjeciu wchodzi w skład cene..to myślę ze nie jest to za drogo, podejrzewam że wszystkie elemety osobno kosztują podobną sumę, ale..zastanów sie nad baldachimem, w mojej ocenie spełania wyłącznie wizualne wrażenie a nie funkcjonalne, zbiera kurz i zabiera powietrze (w małym mieszkaniu/pomieszczeniu zbędna rzecz szybko go zdejmiesz)

pomyśl też nad przybornikiem, ja kupiłam w ikeii zarąbisty przybornik plastikowy, który bedzie wisiał na łóżeczku albo na przewijaku, praktyczny i długo służy, jeden na dwójke dzieci spokojnie wystarczy


0277505_PE387112_S5.JPG


dziewczyny jeśli chodzi o materace z gryką - ja taki miałam dla pierwszej córki i zadnych robaków nie miałam..nie wiem komu te robaczki sie przytrafiły, ale to nie jest reguła :) zamierzam kupić drugi taki sam :)

a u mnie dalszy ciąg problemów z pęcherzem :( czekam na wyniki crp i zobaczymy co dalej.

W tej cenie jest łóżeczko z wyposażeniem i rożek. Nie ma tego kosza i śpiworka. A z baldachimem tak się zastanawiam nad tiulowym, mieszkam na wsi i chodzi mi o dużą ilość paskudnych much i komarów.
Przybornik bardzo ciekawy, kurcze tyle tych rzeczy jest, nie wiadomo na co się zdecydować, żeby przy okazji nie zbankrutować... :)
 
W tej cenie jest łóżeczko z wyposażeniem i rożek. Nie ma tego kosza i śpiworka. A z baldachimem tak się zastanawiam nad tiulowym, mieszkam na wsi i chodzi mi o dużą ilość paskudnych much i komarów.
Przybornik bardzo ciekawy, kurcze tyle tych rzeczy jest, nie wiadomo na co się zdecydować, żeby przy okazji nie zbankrutować... :)

jeżeli tylko łóżeczko z wyposażeniem i rożek to bardzo drogo...
 
@Mea1989 spróbuj poszukać wszyztkich tch elementów jakbyś chciała je osobno kupić i zobacz jakie sa ceny i bedziesz wiedziała czy Ci sie opłaca komplet czy nie
 
reklama
A wracając do laktatorow elektrycznych - czy któraś z Was ma już sprawdzony/polecony model? Mi parę znajomych polecało albo Medela Swing lub Philips Avent ale drogie one są strasznie. Znalazłam jeszcze Canpol baby o połowę tańszy i nawet dobre ma opinie na necie.
 
Do góry