reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć dziewczyny :-) Jestem po wizycie, 20 tydzień i 1 dzień więc tak jak obiecałam piszę:-) Wszystko jest dobrze, po przygodach ze szpitalem itd. okazało się, że nie ma powodów do zmartwień, a szyjka się nie skraca.To mnie cieszy najbardziej. No i w końcu poznaliśmy płeć!;-) Będą dwie dziewczynki:-) Bardzo się starały ten fakt ukryć, ale udało się zobaczyć;-) Ściskamy Was mocnoooo i życzymy samych dobrych wiadomości !!!!!:-)
Super,gratulacje:) mnie wlasnie moje dziewczynki obudzily i spac nie moge. Cisną mnie na pęcherz. Wszystkiego dobrego.
 
Hej. Ja na wizycie byłam w zeszłym tygodniu i moje maleństwa ważyły córeczka 700g a synek 780g.
Teraz już pewnie o wiele więcej. ;)
Lekarka mówiła że wszystko jest w porządku oprócz zmiękczonej szyjki, ale narazie długa i zamknięta więc się nie denerwuje. Mówiła mi że muszę jeszcze z 2 miesiące przetrzymać mam nadzieję że się uda. Obecnie 27 tc (26+6)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny, jak przetrwałyscie upały? ja ledwo ;/ okropnie było a na samą myśl o kolejnej fali mam dość :( byłam wczoraj na usg dzieciaczki rosną ładnie :) już 10tydzien 2dzień :) i mają po 3,4cm :)
dziewczyny ile przytyłyście do tej pory? bo ja narazie 1kg ale boje sie ze to rozchula za bardzo.
 
aa i w którym tyg dowiedziałyście o płci? ja sie już doczekać nie moge :) za 2 tyg mam prenatalne więc po cichu licze ze coś sie dowiem :)
 
Dzięki za odpowiedź w sprawie upławów, będę spokojniejsza wiedzac że niektóre z Was też się z tym borykają, a więc widocznie tak być może rzeczywiście.
 
Shamel ja 19 tydzien i mam juz 3,5 kg na plusie, pojawił się także mały brzuszek. Płci jeszcze nie znam, ale może poznam w czwartek :)
 
Necia - 3,5kg to malutko :) to Twoja pierwsza ciąża? moja druga, mma córeczkę Alicję 2latka za niedługo skończy, w pierwszej ciąży przytyłam ok 10kg, ale do najchudszych nie należę (mam 173cm wzrostu i waże już 78kg :( )
:p co do brzuszka to mam wrazenie, że już go widze :D
 
reklama
w ogóle mam tyle pytań w głowie odkąd dowiedziałam się ze będą bliźniaki, może Wy macie jakieś dobre odpowiedzi:
-łóżeczka: jedno czy dwa od razu?
-karmienie w nocy: jak to ogarnąć? spać z nimi -strach, ale jak inaczej to zrobić, nie wiem :(
-pomoc teściowej: fajnie, ale u nas 2 pokoje 52m, jak my sie pomieścimy, czy faktycznie trza będzie dodatkowej pary rąk?
-aktywność: na ile można ćwiczyć, normalnie funkcjonować, skoro ciążą zagrożona? :(

ehh, martwie się jak to ogarnąć wszystko..
 
Do góry