reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny!
Ja ostatnio się dowiedziałam, że moje maleństwa to piękna parka.. to moja pierwsza ciąża i odrazu dwojeczka [emoji7][emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowa mamę :)

U nas leniwa niedziela. Odpoczywam. Od kilku dni miewam skurcze i twardnieje mi brzuch. Zaczynam się denerwować tym. Powinnam zadzwonić do lekarza ale pewnie każe mi się położyć na obserwacje.
Tez tak macie? 25 +3... jeszcze minimum 10 tyg. Oby się udało.
 
Witam nowa mamę :)

U nas leniwa niedziela. Odpoczywam. Od kilku dni miewam skurcze i twardnieje mi brzuch. Zaczynam się denerwować tym. Powinnam zadzwonić do lekarza ale pewnie każe mi się położyć na obserwacje.
Tez tak macie? 25 +3... jeszcze minimum 10 tyg. Oby się udało.

A jak u Ciebie sytuacja z szyjką ?? Bo mj się też takie rzeczy zdarzają ale lekarz powiedział że szyjka twarda, zamknięta i się nie skraca wiec mam się tym nie martwić, że to macica sobie już powoli trenuje :)
 
Witam nowa mamę :)

U nas leniwa niedziela. Odpoczywam. Od kilku dni miewam skurcze i twardnieje mi brzuch. Zaczynam się denerwować tym. Powinnam zadzwonić do lekarza ale pewnie każe mi się położyć na obserwacje.
Tez tak macie? 25 +3... jeszcze minimum 10 tyg. Oby się udało.
Może lepiej zgłoś się do lekarza.on będzie wiedział co robić. Ja póki co czuje się dobrze, dziś też dużo odpoczywam i korzystam z niedzieli.

 
Nadia1190 szyjka we wtorek twarda zamknięta. Długa ponad 4 cm. Pewnie jest tak jak mówisz. Magnez sobie zwiększe na ten tydzień chyba do 3 x 2. A jak do wtorku nie przejdzie to pójdę do lekarza. Choć szczerze mówiąc dziś jest juz lepiej. Ale cały dzień w domu na kanapie...
 
reklama
Kapinka ważne rzeczy zapisuje na kalendarzu na ścianie(inaczej zapomne). Do kupienia w notesie, który jest w torebce a jak mam jechać do gin, pracy i na zakupy to taki podręczny kalendarz i wszystko zapisane bo wracam do domu i się wkurzam że zapomniałam o czymś. A jeśli biedronka to się nie dziwie-u mnie też stres, dźwiganie itp.
Kaśka gratuluję parki-też będziemy mieli ale nawet gdyby było dwóch chłopców to z córką była stworzyli parke:D
Natalia pewnie tak jak dziewczyny piszą że sobie już trenuje ale zawsze możesz podjechać do gin i to sprawdzic-w końcu to.ciąża bliźniacza i trosze bardziej musimy uważać i dużo odpoczywać i leżeć...
Dobranoc :)
 
Do góry