reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Po niecałe 2 kg i 47 cm..oddychają same jedzą z butelki , ja puki co pokarmu nie mam. Boli po cesarce chodz co...ale najgorsze, jest to że one leżą tam nie mogę ich dotknąć,a na sali matki mają swoje maleństwa że sobą...
Boje się jeszcze co za sobą przyniesie wcześniactwo :(
Dobrze będzie, trzymamy kciuki. Który to tydzień był?
Malinowa wszystko będzie dobrze. Dzieciątka nie takie małe jak maja po 2 kg. Dadzą radę i nie mozesz myslec inaczej, oddychaja same,a to najważniejsze. Bądź pozytywnej myśli, a my za Was trzymamy kciukasy. Lada moment i Ty będziesz tulić maleństwa.
Ludzie potrafią być bezczelni. Ja dziś nóg nie czuję w Krakowie zaliczyłam dwóch lekarzy. A ktoś pamięta ile ważył wasze pociechy w 20 tyg?

 
reklama
Malinowa gratulacje! Nie będę pisać abyś się nie marwiła bo i tak będziesz :) wiem sama to przechodziłam. Mój synek 1620 ur w 30 tyg spadkowa waga 1440 . Wyszedl do domku w 28 dobie. Od 3 miesiąca rehabilitacja napięcie mięśniowe spowodowane wylewem 1 stopnia wiec niewiele :) wszystko inne w normie oczka ..,uszka, serduszko miało dziurkę która się zamknęła (to normalne ) dużo jeżdżenia po poradniach jednak wszytko tylko dla kontroli. A no i miał zapalenie płuc ale to chyba standard ...

Kapinka ja też swoje ważę i niestety takie sytuacje częsta rzecz. Kobieta w ciąży komentarze znosi strasznie wiem... ale zapomnij idź do innego..
A który to ttydzień? Bo może są za małe. Mój lekarz właśnie ze względu na wagę powiedział ze mam iść w najwcześniej w 21 tyg aby było lepiej widać wszystkie narządy. A moje panny wtedy były już o dwa większe niż z terminu miesiączki. Może poszłaś za wcześnie ?

Ja Jestem po wizycie :) 24+5 dziewczynki mają po 780/ 760 gram.
Mamy się dobrze szyjka zamknięta ciśnienie w normie. Oby tak jak najdłużej zostało.
Po raz pierwszy lekarz mówi ze może uda się do 32 tyg w domu wytrzymać

Waga jak szalona przez dwa tyg 1.2 kg / w sumie 8.5 kg.
Dziś jest 20 t i 4 dni . Jakoś komentarzami się nie przejmował ale wczoraj przesadził. Dziś w szpitalu robili mi usg i lekarka ani złego słowa nie powiedziala i potrafiła wszystko zbadać [emoji6]

 
Kapinka nie pamiętam ile ważyły w 20 tyg panny... ale w 21 na prenatalnych było 500 i 600.

I widzisz jak trafisz z lekarzem ta Babka miła inna będzie wredna. Ja staram się nie myśleć wiem ze to trudne... ale to nic. Jesteśmy wyjątkowe :) nie jest normą mieć dwoje dzieci w brzuszku.
Choć szczerze mój lekarz ma jakiś pogrom... mówi ze kobieta za kobietą przychodzi z blizniakami.
Może to przez częstsze stymulacje cyklu ? Coraz częściej kobiety mają problem aby zajść w ciążę...
 
Kapinka nie pamiętam ile ważyły w 20 tyg panny... ale w 21 na prenatalnych było 500 i 600.

I widzisz jak trafisz z lekarzem ta Babka miła inna będzie wredna. Ja staram się nie myśleć wiem ze to trudne... ale to nic. Jesteśmy wyjątkowe :) nie jest normą mieć dwoje dzieci w brzuszku.
Choć szczerze mój lekarz ma jakiś pogrom... mówi ze kobieta za kobietą przychodzi z blizniakami.
Może to przez częstsze stymulacje cyklu ? Coraz częściej kobiety mają problem aby zajść w ciążę...
Hej dziś już po prenatalnych i dało się [emoji6]u mnie jedna waży 335 g a druga 314 g . Więc u Ciebie wielkie kobietki [emoji6]mi powiedział lekarz ze waga prawidłowa jest więc się nie martwie. Zauwazylam ze w ciagu tygodnia przybraly ponad 100 g.Poza tym wszystko póki co jest w porządku [emoji5]oby tak zostało.. . A co u Was jak się czujecie ?
I jak się czują mamy które już swoje sztaby mają obok siebie [emoji173]?

 
I dziś mi się lekarz pytał czy było zapłodnienie naturalne i czy była symulacja cyklu [emoji5]ale u mnie obeszło się bez tego ...

 
Oj tak swego czasu były wielkie :) ale każde dziecko przybiera w swoim tempie . Teraz miały 780 gram następne badanie 16.06.

Ciesze się ze u Ciebie wszystko dobrze bo ty masz 1k2o?

Ja właśnie coś drugi dzien źle się czuje.
Dziewczyny w brzuchu szaleją. Mnie to boli... poza tym ledwo chodzę tiptopkami bo brzuch ciągnie. Nie wiem co jest grane. I jeszcze głowa mnie boli.
 
Oj tak swego czasu były wielkie :) ale każde dziecko przybiera w swoim tempie . Teraz miały 780 gram następne badanie 16.06.

Ciesze się ze u Ciebie wszystko dobrze bo ty masz 1k2o?

Ja właśnie coś drugi dzien źle się czuje.
Dziewczyny w brzuchu szaleją. Mnie to boli... poza tym ledwo chodzę tiptopkami bo brzuch ciągnie. Nie wiem co jest grane. I jeszcze głowa mnie boli.
Tak też się cieszę na szczescie rosną łeb w łeb [emoji6]ja też dziś kiepsko się czuje, za dużo jazd w tym tygodniu.leze jak wróciłam i odpoczywam. Najbardziej mnie męczą nogi bo strasznie zaczęły puchnac [emoji21]

 
Ja narazie z puchnieciem mam spokój. .. nie licząc tego ogólnego (wagi) :)

Normalnie idę się położyć spać z synkiem o 19.00 bo nie mam siły nawet oglądać tv... :no: masakra... a może to przez nieprzespaną noc. No nic idę się myć :)
 
reklama
Ja narazie z puchnieciem mam spokój. .. nie licząc tego ogólnego (wagi) :)

Normalnie idę się położyć spać z synkiem o 19.00 bo nie mam siły nawet oglądać tv... :no: masakra... a może to przez nieprzespaną noc. No nic idę się myć :)
A ile już przytulam bo ja prawie 12 kg[emoji52]a co dalej będzie [emoji21]

 
Do góry