reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witam. :) długo mnie nie było ;)

Suelen przeogromne gratulacje :) jak teraz sprawa się ma? Kiedy do domku? Waga dziewynek jest super wiec pewnie już niedługio :)

Kapinka ja zaczynam juz kupować... Tz juz 2 tydzień... u mnie 23 +5 ale ja mam perspektywe leżenia w szpitalu od 30 tyg a chce wszystko sama :)

Witam nowe mamusie :) gratuluję.

Ja ostatnio zaczynam się coraz bardziej męczyć. Kręci mi się w głowie nieważne czy leżę siedzę ... wczoraj zrobiło mi się czarno przed oczami po wejściu do domu. :frown:
Dziewczynki szaleją w brzuchu okropnie :)

Przytylam 7.5 kg a to 23+5 boje sie co to będzie później...
A jeszcze wybieram się na trzecie prenatalne około 28 tyg ... bylyscie?

Czytam o Tobie i jak bym o sobie czytała :-D też 23+ 5 i też 7,5 kg na plusie. Ostatnio też już dwa razy mi się ciemno zrobiło i podłączali mnie do kroplówki. A jak Twoje wyniki krwi ??bo u mnie anemia i to osłabienie może się stąd brać. I lekarz też mnie zaprosił na trzecie prenatalne pod koniec czerwca więc też jakoś w okolicach 28 tyg. A czemu masz leżeć w szpitalu już od 30 tyg ??:)
 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495436090-aaaaaa.jpeg






Ogromne gratulacje. Wycałuj Skarby od forumowej ciotki[emoji7] To nie miałaś cesarki? Obyś szybko doszła do siebie i w już w domu mogła cieszyć się ze swoich Księżniczek [emoji7] [emoji7] [emoji8]
 
Suelen to wspaniałe wieści. A mała
napewno zacznie przybierać. Spadek nie jest taki chyba duży.... oby do piątku :)

Nadia 1190 to widziś z chyba takie uroki tych tygodni :) u mnie wyniki dobre. Długi czas z anemi wychodziłam ale się udało. Teraz raz dziennie żelazo i jest dobrze.
Ja w pierwszej ciąży miałam stan p.rzucawkowy Jasiowi spadło tętno i musieli go wyciągnąć szybko właśnie w 30 tyg. Boje się powtórki codziennie kilka razy badam ciśnienie i co dwa tyg mocz czy białko się nie pojawia.
Zastanawia mnie i trochę martwi waga moich dziewczyn. W 21 tyg na prenatalnych miały powiedzmy ze ok. 500/600 gram a tydzień temu lekarz sprawdzał to nic nie urosły... może to różnica w pomiarach? Nie wiem teraz go przycisne aby pożądnie zbadał. Idę za tydzień. A twoje maluszki ile ważą?
 
Natalia ^^ u mnie na prenatalnych w 21 tygodniu miały po 460 g a kolejna wizyte mam dopiero 1 czerwca także nie wiem jak na chwile obecną to wygląda ;) Masz wizyty co tydzień ??
 
Nadia 1190. W sumie mam co dwa tygodnie u lekarza prowadzącego który nie robi prenatalnych i tak wyszło że musiałam udać się do innego.

Ale od początku mam co dwa tygodnie.
 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495436090-aaaaaa.jpeg






Gratulacje! Zdolna mamusia [emoji4][emoji11]
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie te rozpakowane i te nie. Tym rozpakowanym gratuluję. Jeszcze się tutaj nie udzielałam,więc jestem w 22 tyg. Ciąża 1k2o. Widzę, że w zbliżonym tygodniu jestem z Natalią i Nadią1190. U mnie póki co wszystko ok. Zazdroszcze Wam wagi bo ja niestety na plusie mam już 12 kg.
 
Do góry