reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Suelen super dziewczyny!!! Mam nadzieję, że szybko będziecie e domu!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bulkaasia coraz blizej!!! Nie zapnij dac znać jak urodzisz :) teraz trzymamy kciuki za Ciebie :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za wiadomości z rana... Wchodzę na forum a tu fotka bliźniaczek. Gratulacje kochana. Super laski. Jak dla mnie wogóle nie podobne do siebie. I wcale nie takie malutkie jak to z USG wychodziło. Moje były by też dzisiaj 36t5d a waga 2500 i 2580 więc czy w brzuchu czy poza rosną podobnie...
A jak ty się czujesz?

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Ja calkiem niezle, obolala, ale ok :)
Cala noc miapam bole brzuch na dole i krzyz. Ok 5:50 poczulam kopnięcie mocne wstalam, a tu wody mi leca po nogach. Ns ktg skurcze sie rysowaly, ale nagle pielegniarka mowi "o cholera" okazalo sie , ze krew leci z wodami bo lozysko sie odkleja. Akcja blyskawiczna wrecz, a o 6:35 i 6:36 juz byly na swiecie dziewczynki :)

Tydzien temu lekarz na usg mowil 2.2-2.3kg niech dobija do 2.5kg bo za malutkie. No to dobily do 2.5kg i stwierdzily czas wychodzic.





 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495436090-aaaaaa.jpeg






Gratuluję dziewczynki są cudne!zdrówka dla Was [emoji8]
 
Kochane a ja mam pytanie z innej beczki...kiedy zaczelyscie kupować jakie rzeczy dla Waszych pociech w brzuszki?
 
Ja jakoś koło 25t, zrobiłam listę,razem z mężem w hurtowni kupiliśmy wszystkie rzeczy potrzebne dla maluchów :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suelen gratulacje. Duże te twoje panieneczki. Moje z 39 tygodnia 2500 i 2600. Dużo zdrówka dla całej waszej trójki :)
 
Witam. :) długo mnie nie było ;)

Suelen przeogromne gratulacje :) jak teraz sprawa się ma? Kiedy do domku? Waga dziewynek jest super wiec pewnie już niedługio :)

Kapinka ja zaczynam juz kupować... Tz juz 2 tydzień... u mnie 23 +5 ale ja mam perspektywe leżenia w szpitalu od 30 tyg a chce wszystko sama :)

Witam nowe mamusie :) gratuluję.

Ja ostatnio zaczynam się coraz bardziej męczyć. Kręci mi się w głowie nieważne czy leżę siedzę ... wczoraj zrobiło mi się czarno przed oczami po wejściu do domu. :frown:
Dziewczynki szaleją w brzuchu okropnie :)

Przytylam 7.5 kg a to 23+5 boje sie co to będzie później...
A jeszcze wybieram się na trzecie prenatalne około 28 tyg ... bylyscie?
 
reklama
Do góry