reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dobry wieczór BaBeczki ;)

Jak samopoczucie? Mi przy tak "chłodnej" aurze aż chce się żyć. Zakupiłam dziś 2 foteliki i micha się cieszy:-D:-D

2ania takie wyniki mogą ale nie muszą świadczyć o stanie zapalnym, mi gin mówił, że bakterie moga być z pojemnika na mocz (teraz badania robię tylko w tych sterylnych na posiew), jeśli leukocyty nie podwyższone to nie ma co panikować. Ja na pierwszym badaniu w ciąży miałam 500-700 leukocytów przy normie 0-5 więc wtedy to byla infekcja, a jak nieliczne to gra. Powtórz na kilka dni badanie w jalowym pojemniku i zobaczysz wtedy, jak wyjdą bakterie dalej to znaczy że infekcja. :nerd::nerd:
 
reklama
witam Was,my dzis po usg połówkowym i uff....2 chłopców,całych i zdrowych,oczek,rączek i nóżek tyle ile byc powinno:-)po pół kilo każdy.
gorzej tylko z moja morfologia itd..ale do nadrobienia chyba:)
pozdrawiam

gratulacje 2 chlopakow (nadal:)

wspoczuje wam tych upalow...ale jestescie dzielne Mamusiki dacie rade!!!!!!!!

pozdrawiam serdecznie
 
gratulacje 2 chlopakow (nadal:)

wspoczuje wam tych upalow...ale jestescie dzielne Mamusiki dacie rade!!!!!!!!

pozdrawiam serdecznie
dzięki i wzajemnie!!

Kasiona nie mój to Polak,a emigracja w nadmorski klimat bardzo mnie pociąga po prostu.inna kwestia to mentalnosc rodaków która chyba nigdy sie nie zmieni a jest bardzo przytłaczjąca:rofl2:
czy Ty masz jakis wybór odnosnie rodzenia?nie boisz sie ze jeden wyjdzie a drugiego trzeba bedzie ciac?ja bym oszalała chyba..
rodziłam juz córke sn i wspominam to jako najwieksza traume w życiu a połóg jeszcze gorzej:baffled:
nie zebym chciala kogos straszyc...ups..:sorry2:
no ale to bylo 10 lat temu bez znieczulenia i dziecko 4 kilo:szok:

a...i dowiedziałam sie o co chodzi z leżeniem na lewym boku.jest to jedyna pozycja przy której macica nie uciska żyły głównej doprowadzającej tlen do serca.najgorsza jest pozycja na wznak-można wtedy nawet stracic przytomnosc:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ja juz wyspana:)Chyba przed ta patologia jutrzejsza juz spac nie moge!!Jestem ciekawa,iel te moje dziewuszki waza:)U mnie dzisiaj tak samo zapowiada sie chlodny dzien,z czego sie bardzo ciesze.Ide na snadanko,odezwe sie potem:)
 
ayla1 tutaj wszyscy o tym porodzie naturalnym, juz sama nie wiem tez sie boje ze cos takiego moze mi sie przytrafic..ze jedno wyjdzie naturallnie a drugie cesarka...no nic zobaczymy poki co staram sie nie stresowac :)
 
Kasiona
nie martw sie tym porodem natuaralnym,a swoja droga to zastanawiam sie dlaczego w Twoim szpitalu tak naciskaja na porod siłami natury...a nie mozesz jakos dogadac sie z lekarzem no wiesz tak jakos na boku ze chcesz miec ta cesarke i juz?pzrepraszam jesli pisze zbyt smialo.napewno wiele kobiet rodzi bliźnięta siłami natury i sa tego plusy,ale dla nas jak to jest pierwsza ciaza,pierwszy porod to moze byc troche ciezkie to ogarniecia psychicznego.
Justysia 007 bardzo dawno sie nie odzywałas,co u Ciebie???
dziewczyny to jak to jest z tym ktg po 30 tyg sie robi i chodzi do szpitala?komleptnie sie nie orientuje w tym temacie.
dzisiaj mam troche doła,tak sobie mysle ze juz tyle mnie w pracy nie było,nie mam kontaktu codziennego z ludzmi i siedze w tym domu jak pustelnik.faceci natomiast(czyt.moj maz)chodzi sobie do jednej pracy,drugiej z tym pogada z tamtym...ehhh kobiety maja przekichane jednak.pocieszam sie jedynie ze to ja czuje maluszki a faceci tego nigdy nie doswiadcza;)
 
reklama
jak schudnac po ciazy blizniaczej?
wydaje mi sie ze bieganie i robota przy dzieciach wystarczy;)
plus oczywiscie wyksztalca sie bicepsy od pchania wozka;)
 
Do góry