reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny, wczoraj byłam na wizycie,zaczęłam 30tc jak na ciąże bliźniaczą to jest ok :) dziewczynki rosną zdrowo, ale w poniedziałek idziemy do szpitala na podanie sterydów w razie wcześniejszego porodu, chociaż mam nadzieję że dotrwam do 36t, jak wygląda takie podanie sterydów, to są jakieś zastrzyki?? ile tych zastrzyków jest?
 
reklama
Sikorka zastrzyki w tyłek. Mało przyjemne. I albo mniejsze dawki.4x co 12h albo wiekszer 2x co 24h. W sumie wychodzi tyle samo tylko mniej lub wiecej wkluc.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się tu kiedyś udzielałam, nie wiem czy pamiętacie :)
U mnie niestety w 11 tygodniu u jednego z dzieci przestało bić serduszko. Drugie na szczęście zdrowo się rozwija. Trzymam za Was wszystkie kciuki :)
Nessi przykro mi z powodu twojego Aniołka ale mocno trzymam kciuki za malucha, który rośnie. Daj czasem znać co u Ciebie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was wieczornie
Nadia to odpoczywaj tak jak zalecił lekarz-wszystko to dla dzidziusiow!

Bulkaasia super ze jest dobrze i oby tak dalej. Kciuki zacisniete:)

Trójpaczek ważne jest to abyś była spokojna i dobrej mysli-dziewczynki to wyczuwaja. Będzie dobrze-musi byc-one są silne tak jak mama i z czasem nauczą się wszystkiego tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość. A czas w szpitalu szybko zleci-zaraz się obejrzysz i będziecie w domku:)

Sikorkaaa gratuluję-juz blizej jak dalej jeszcze 2 miesiace i dziewczynki beda z Tobą :)
A przypomnij mi proszę Ty masz 2jajowe czy jedno bo nie pamiętamo_O

NeSSi pamiętam Cię. I bardzo mi przykro że straciłaś jednego dzidziusia ale najważniejsze teraz ze drugi się dobrze rozwija i musisz myslec pozytywnie ze względu na niego. Trzymam kciuki żeby dalej było wszystko dobrze.

A ja po połówkowch. Parka się potwierdziła:D. Wszystko jest dobrze-dzieci prawidłowo się rozwijaja-razem ważą 700g i lekarz powiedział że łożysko nie jest na szyjce i wszystko jest ok. Szyjka ma ponad 4 więc jest super. Ale ciężko mi się chodzi bo krocze mnie boli i ciągnie w dolo_O No i nie możemy dojść do porozumienia w sprawie imion (mi chłopięce się nie podobaja:o) dla dziewczynki mamy kilka opcji. Ciężko będzie.
Aha i już mamy większe auto-wczoraj zmieniliśmy a dziś pojechaliśmy wózek zobaczyć na żywo i dalej nie przyszedł do hurtowni :mad: masakra z tym czekaniem(1.5miesiaca).

Spokojnych snów:)
 
Anita no mam nadzieję,ze wytrzymam jeszcze 6 tygodni, lekarz powiedział,ze najlepiej zeby byl skończony 36t to dzieci nie będą wcześniakami, umnie jednojajowe, dwie dziewczynki,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anita mnie tez czasem ciągnie,nawet tak że ciężko sie wysikac,a jaki wózek wypatrzyłas?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Chcemy baby aktive twinny ze względu na to że w sklepach nie wszędzie są szerokie drzwi, przejścia czy kasy a nie mam zamiaru powstrzymywać się od zakupów lub ciągle kogoś brać ze sobą. I w tym wózku podoba nam się to ze drugie dziecko nie będzie niżej ani pod spodem bo to nam się nie podoba-tu jest minimalnie wyżej i foteliki jak się wczepia w stelaż to nie są bokiem do kierunku jazdy tylko normalnie. Ale pozostaje nam zobaczyc go na żywo-mam nadzieję że nie zmienimy zdania o nim;)
A Ty juz kupiłaś wózek?
Też fajnie ze jednojajowe-na lekcjach będą mogły się podmieniac:D
 
reklama
Chcemy baby aktive twinny ze względu na to że w sklepach nie wszędzie są szerokie drzwi, przejścia czy kasy a nie mam zamiaru powstrzymywać się od zakupów lub ciągle kogoś brać ze sobą. I w tym wózku podoba nam się to ze drugie dziecko nie będzie niżej ani pod spodem bo to nam się nie podoba-tu jest minimalnie wyżej i foteliki jak się wczepia w stelaż to nie są bokiem do kierunku jazdy tylko normalnie. Ale pozostaje nam zobaczyc go na żywo-mam nadzieję że nie zmienimy zdania o nim;)
A Ty juz kupiłaś wózek?
Też fajnie ze jednojajowe-na lekcjach będą mogły się podmieniac:D
My juz kupiliśmy bebetto 42 i czekamy właśnie aż przyjdzie do sklepu,no wielkiego wyboru to w tych wózkach nie ma, aż zazdrość patrząc na te śliczne wózki dla jednego dziecka :) Anita ale parka to już w ogóle super :) za jednym zamachem synuś i córcia, już można nie rodzić,a ja bym chciała jeszcze synka :) śmiejemy się z mężem ze znając życie to jakbyśmy chcieli 3 dziecko to pewnie 3 córa by wyszła haha miłego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry