reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja sprawdzam naczczo i godzine po kazdym posilku.

Mnie jeszcze badano jakis tam czynnik (zabij nie pamietam) cos z glukoza, ze norma jest do 6, a ja mam 6,8.



 
reklama
I jakie masz wyniki na czczo i jakie po godzinie?
Może chodzi o to badanie z 3 ostatnich miesięcy?


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Naczczo ma niedocukrzenie bo ok 60-70 po godznie mam miedzy 110-140. Zalezy co zjem o jakiej glikemii.
W poprzedniej ciazy niestety na insulinie skonczylam :(

To bylo badanie z krwii, az spytam lekarza jak teraz bede.



 
Dziewczyny ta glukoze w aptece się kupuje?? I rzeczywiście jest nie dobra jak to każdy mówi??

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nic nie kupowałam. Miałam badanie na kasę chorych wiec oni mieli. Mega niedobra ta glukoza, mi było słabo i na wymioty mnie brało przez te 2 godziny :-(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak to to.badanie. jakie mialas wyniki? I co jesz na te posiłki w domu?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na czczo 70, po godzinie 138 , po dwóch godzinach 158. Jem normalnie, tylko w mniejszych ilościach. Np. Na śniadanie dwie kanapki z serem i szynka i pomidorem, chleb mieszany bo nie lubię razowych. Na obiad normalnie ziemniaki, mięso, surówka i sos, ale też w mniejszej ilości niż wcześniej jadłam.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ta glukoze w aptece się kupuje?? I rzeczywiście jest nie dobra jak to każdy mówi??

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Można kupić glukozę o smaku cytrynowym, dotego dodać sok z cytryny, i najlepiej poprosić o wymieszanie z zimną wodą. Mnie to czeka w tym tygodniu, może się w końcu zbiore i pójdę na to badanie...[emoji52]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry