reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć wszystkim,
muszę się pochwalić że byłam wczoraj u lekarza i oba serduszka biją i maluszki rosną równo. Kolejna wizyta dopiero za 2,5 tygodnia - dla mnie jak wieczność :p. Więc żeby jakoś zabić czas chciałam kupić jakieś książki o maluszkach czy macie coś godnego polecenia ??
 
To i ja się pochwalę :) dziś byliśmy na badaniach połówkowych. Nasze dziewczynki dalej są dziewczynkami [emoji7]

Badanie trwało 1,5 godziny, wszystko na swoim miejscu. Sa cudowne, małe człowieki [emoji7] każda waży po 340g i mierzy ok 22cm.

Podczas usg było wesoło :) gdy jednej dziewczynce Pan doktor robił pomiary główki druga kopała ja w głowę. Poźniej, gdy drugiej robiono pomiary pierwsza tyłkiem usiadła jej na głowie.

Niestety moja szyjka ma 28mm i zaczyna rozwarcie się robić od wewnątrz, lekarz sugeruje pessar :(
1485468752-aaaaaa.jpeg




 
Nadia1190 ja polecam książkę Pierwszy rok życia dziecka, jest dość obszerna ale ma sporo informacji, jak pracowałam jeszcze w księgarni to starannie ją przestudiowałam hehe Suelen to super,że z córciami wszystko ok,niech rosną zdrowe :)

Napisane na ST26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim,
muszę się pochwalić że byłam wczoraj u lekarza i oba serduszka biją i maluszki rosną równo. Kolejna wizyta dopiero za 2,5 tygodnia - dla mnie jak wieczność :p. Więc żeby jakoś zabić czas chciałam kupić jakieś książki o maluszkach czy macie coś godnego polecenia ??
Super wiesci, ze wszystko ok i serduszka bija :)




 
To i ja się pochwalę :) dziś byliśmy na badaniach połówkowych. Nasze dziewczynki dalej są dziewczynkami [emoji7]

Badanie trwało 1,5 godziny, wszystko na swoim miejscu. Sa cudowne, małe człowieki [emoji7] każda waży po 340g i mierzy ok 22cm.

Podczas usg było wesoło :) gdy jednej dziewczynce Pan doktor robił pomiary główki druga kopała ja w głowę. Poźniej, gdy drugiej robiono pomiary pierwsza tyłkiem usiadła jej na głowie.

Niestety moja szyjka ma 28mm i zaczyna rozwarcie się robić od wewnątrz, lekarz sugeruje pessar :(
1485468752-aaaaaa.jpeg




Ale super widać! moja jedna odwróciła się plecami na badaniu

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry