reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bulkasia przepiekny brzuszek :) i gratuluje dwoch coreczek [emoji7] to tak jak u mnie.

A ja dzis bylam u lekarza :( mam rozwarcie i bardzo krotka szyjke (26.01 miala 28mm, a dzis 21mm) ,w czwartek klade sie do szpitala maja mi zalozyc jakis szew. Myslala lekarka o pesarz, ale mam rozwarcie na opuszek i przy blizniakach podobno nie da rady :(



 
reklama
Popatrzyłam na imiona i na obecną chwilę podoba mi się Adriana, Martyna, Marika ;)
Szukam z literka "r" .

Malinowa a co byś chciała? Co obstawiacie?
 
Bulkaasia ładne imionka:) ja mam fazę na chlopaka tzn to są tylko moje przeczucia , ale fajnie by było jakby była parka ale co będzie to bedzie:)) niech będą zdrowe :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry