reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Czarna magia dla mnie puki co:p jak tu karmić oba na raz .. albo jedno a drugie się drze.. zresztą chyba zależy dużo od tego czy będę miała pokarm czy nie.. resztę jakoś ogarnę

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pokarmu sciagnietego z piersi nie wolno podgrzewac w mikrofalowce lub w goracej wodzie bo traci swoje cenne wlasciwosci. Podgrzewa sie w kapieli wodnej do 40 stopni max

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suelen trzymam kciuki ! :) dziś byłam pobrać krew u położnej i mówi, że u nas jakiś wysyp blizniakow [emoji14]
Kamiladon jakby nie to ze jeszcze wcześnie na takie zakupy to byłabym zainteresowana :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde a u mnie znowu różowe plamienie, małe, ale jednak ...
Dzisiaj przeszłam z duphastonu na luteinę dopochwową ...może to mieć związek ?
 
Suelen ja 2 tygodnie temu miałam połówkowe :) i tak jak było zostały 2 księżniczki, więc może u ciebie też się nic nie zmieni, ja zawsze chciałam mieć córcie :) a tu okazało się że będą dwie :)
 
reklama
Do góry