reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja osobiście już wybieram się drugi dzień na badania , ale wstać się rano nie chce:p hehe
Dziewczyny myślałyscie nad używaniem podgrzewaczy czy termosow np na noc jakby karmienie piersią nie wyszło?? Ja szczerze wątpię że wykarmie oboje piersią:(
Osobiście mam czajnik z podtrzymywaniem temp więc już nie będę kupowała żadnych podgrzewaczy

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje blizniaki 3 lutego skoncza 4 mce. Piersia nie karmie ale odciagam pokarm. Rzadko dokarmiam ich sztucznym. Coraz ciezej utrzymac laktacje na wysokim poziomie bo potrzeby rosna a bywa, ze czasem nie ma kiedy sciagnac pokarmu bo mlodzi sa bardzo absorbujacy. Chcialabym ich do skonczenia 6 mcy chociaz tylko pokarmem karmic. no zobaczymy... Starsza corke karmilam piersia 1,5 roku. Ich tez bym chciala jak najdluzej

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malinowa92 my kupujemy podgrzewacz, bo też wątpię, że będę w stanie wykarmić dwójkę piersią :) ja dzisiaj leże w łóżku, sprzątałam trochę, ale kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa, czy was też czasem boli kręgosłup??
 
Ja mam podgrzewacz i w nim cały czas wodę. Dolewam tylko zimnej i mleko gotowe. Ale jak.już dzieciaki większe będą i to mleko rzadziej robione będzie to przejdę.na mikrofale :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Malinowa92 my kupujemy podgrzewacz, bo też wątpię, że będę w stanie wykarmić dwójkę piersią :) ja dzisiaj leże w łóżku, sprzątałam trochę, ale kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa, czy was też czasem boli kręgosłup??
U mnie kręgosłup ostatnio wysiada. Dziś już jakoś żyje, ale ostatnie w dni masakra, nie spałam w nocy, ani leżeć ani siedzieć, nie mówiąc już o staniu i chodzeniu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry