reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Trójpaczek ja mam termin na 3 maja :)

3jgxkw7i3ha0e4hl.png
To bardzo blisko mojego terminu ciekawe kiedy będzie rozwiązanie, oby nie za wcześnie.
 
Ja mam termin na 22 maja, ale lekarz powiedział, że w 36 tygodniu( koniec kwietnia) ciąża będzie rozwiązana przez cc, więc modlę się, żeby jakoś dożyć do tego 36 tygodnia bez żadnych niespodzianek.
 
Hej :)
Co do witamin to mi ginek polecił Femibion Natal 2 i go biorę od tygodnia.

Co do imion - pomysłów brak. Może łatwiej będzie jak poznamy płeć ;)

Nessi jak samopoczucie?
 
Dziewczyny!! Nie lubię tego skakania kolo mnie!! Czuję się nieswojo w ciąży.. mogłam Wszystko, a teraz? Ja przyniosę.. nie rób tego itp itd.. ja wiem ze to normalne ale ciężko się przestawić

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi u moich według usg było 5 dni różnicy, ktore wyrownalo się dopiero ok 20tc. Ja miałam pozniej owulacje i np. Zarodki i tętno było widać dopiero w 7tc skończonym. Wydaje mi się, że mogło być tak, że do zaplodnienia doszło np. W dwa rozne dni. Plemniki przeżywają do 72h wiec w sumie najpierw mogło się zaplodnic jedno, a potem drugie. Ja brałam pojedynczą dawke kwasu foliowego, a od drugiego trymestru witaminy już z kwasem.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry