reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja mam 26 tydz skończony i szyjka 4 cm. Lekarz mówi, że jest OK.
Dziś świętuje. Dzieci poszły do szkoły a ja mam parę godz tylko dla siebie. :) Mogę odpocząć. :) Wredna mama jestem. [emoji12]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest około 3 cm, ale bardziej martwi lekarza to, że jest bardzo miękka...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Na miękka szyjkę podobno nie można brać nospy bo ona zmiękcza. Pewnie szef założą. Nie martw się napewno w szpitalu coś wymyślą. A potem będziesz leżeć w domu i robić zakupy przez neta i z nami na forum pogadasz. Będzie ok

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się będzie dobrze! Lez teraz zeby nic się nie pogorszylo do poniedziałku. Ja mam już takie schizy.... chłopcy jeszcze dwa tygodnie temu tak szaleli w brzuchu wiem, ze pewnie mieli więcej miejsca ale teraz aż muszę sie nasluchiwac! Dziewczyny które są wyżej wiekiem też tak mialyscie, że spadała ta aktywność dzieci w brzuchu im wyżej bylyscie!!???
Anitka moje są tak dziwnie ułożone ze nie zauważyłam jeszcze aby mniej się ruszały choć mają gorsze dni jak są upały 34tc. Aby zaczęły mocniej kopać albo włączam wentylator i powietrze kieruje na brzuch albo moczę naprawdę w zimnej wodzie ręcznik i dokładam do brzucha na kilka minut. Zawsze działa :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon chyba wypróbuję patent z ręcznikiem! Ja na razie nie wiem jak są ulozeni bo na każdym usg są kompletnie inaczej i już sie gubię, co mnie stresuje bo nie wiem czy kopią we dwóch czy jeden! Oszalec można!
 
Anitka znam to. U mnie syn leży w sumie od 20 tc główka w dół, a teraz już wpadł za kość łonowa i w ogóle się nie kręci. Natomiast córka jest po lewej stronie z głową za żebrem moim :) i ona się przekręca i nogi ma tam gdzie syn wiec tez nie do końca wiem które tam kopie. Ale ręcznik działa cuda i wtedy czuje ruchy z każdej strony.:) mam nadzieję że na twoich panów też zadziała :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Dziewczyny :)
Dokładnie, po coś mnie tam wysyłają :) miejmy nadzieję, że szybko wrócę i podreperowana na tyle, żeby spokojniej spać.
Tylko rozstanie z moim Szkrabkiem, którego na pewno do szpitala nie wpuszcza że względu na wiek, będzie najtrudniejsze...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie martw się będzie dobrze! Lez teraz zeby nic się nie pogorszylo do poniedziałku. Ja mam już takie schizy.... chłopcy jeszcze dwa tygodnie temu tak szaleli w brzuchu wiem, ze pewnie mieli więcej miejsca ale teraz aż muszę sie nasluchiwac! Dziewczyny które są wyżej wiekiem też tak mialyscie, że spadała ta aktywność dzieci w brzuchu im wyżej bylyscie!!???


tak, im starsza ciaza tym mniej ruchow, bo za ciasno sie robilo i male pole manewru. Tylko takie przelewanie się leniwe.
 
Do góry