reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny niestety nie moge karmić dziewczynek okazało sie ze przez cesarkę zaraziłem sie jakaś bakteria i mam stan zapalny organizmu!!! Crp masakra i jeszcze ta bakteria dostaje sie do krwi!!!!! Jestem wkurw... bo mam nawał pokarmu ktory ładuje w zlew!!!! Mam antybiotyki i pózniej mi powiedzą co to za bakteria!!!! Albo z mojej pochwy przeszło do brzucha albo szpital zrobił swoje!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny niestety nie moge karmić dziewczynek okazało sie ze przez cesarkę zaraziłem sie jakaś bakteria i mam stan zapalny organizmu!!! Crp masakra i jeszcze ta bakteria dostaje sie do krwi!!!!! Jestem wkurw... bo mam nawał pokarmu ktory ładuje w zlew!!!! Mam antybiotyki i pózniej mi powiedzą co to za bakteria!!!! Albo z mojej pochwy przeszło do brzucha albo szpital zrobił swoje!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Odciagaj, wylewaj a jak sie wykurujesz zaczniesz przystawiać. grunt, zebys pokarmu nie stracila.
 
Dziewczyny mam pyt, czy mierzylyscie sobie obwod brzuszka w ostatniej fazie ciazy??jestem w 23 tc i 98cm.Nie wiem czego moge sie spodziewac w 3trymestrze...bardzo jestem ciekawa :ppozdrawiam:)
 
Cukiereczek, czy tak jak nazwa wskazuje jesteś ze stolicy? Jeśli tak to w którym szpitalu jesteś bo jak czytam to aż się boję. Biedna jesteś. Ściągaj pokarm tak jak dziewczyny mówią bo szkoda rezygnować z karmienia piersią.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry