reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Julitavip - u mnie w szpitalu nikt by cie nei wypuscil. Za duze ryzyko - skrocona szyjka, skurcze..lepiej teraz pocierpiec i polezec niz potem zalowac do konca zycia.
 
reklama
Plusem bycia na oddziale jest usg. Także dzieciaki mają w 26 tc 842 i 828 g :) idą równo i wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam nadzieje ze dalej tez tak będzie. Jeśli diabetolog się zgodzi to jeszcze dziś idę do domu :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, dawno tutaj nie zaglądałam.Obecnie 24 tydzień. Samopoczucie średnie czasami łapie doła jak wytrzymam do końca. Dziewczynki do tej pory rosły równo, teraz nagle mają różnice 90g;/ jedna wazy 540 a druga 430. Niestety złapałam też infekcje dróg moczowych lekarz kazał mi brać antybiotyk duomox 2X1. Czy któraś z was miała takie dolegliwości i brała duomox? Pozdrawiam wszystkich
 
Witajcie dziewczyny,juz jakis czas sie tu nie odzywalam ale musze przyznac ze podgladam was regularnie.

Dziewczyny w szpitalu trzymam kciuki za was,trzymajcue sie.

Beatak6 u mnie podobnie jak u was 24 tydzien i 5 dzien, do tej pory maluchy rosly podobnie teraz, jednak teraz z usg wynika ze jedna dziewczynka ma 619 gram druga 549.
Tez mam zapalenie drog moczowych ja na to mam co amoxi 2 x dziennie , bralam go przez ostatnie 5 dni jest lepiej, jednak mam wrazenie ze jedna kopie mnie od srodka tak jakby w sam pecherz z tad ten bol pecherza.Nie czulam sie za dobrze po tym anybiotyku bo zalewaly mnie poty.Dzis po skonczonej kuracji zaczyna mnie potwornie bolec glowa.

Co do ruchow to jest dzien ze sie ruszaj caly dzien potem jest cisza w nocy i w kolejny dzien czuje takie tylko sporadyczne ruchy, co mnie niepokoi.Dziewczyny tez tak macie?

Ja mam nisko schodzace lozysko przodujace, i zasoba przez to dwa krwotoki, zalecenia lezenia w lozku, a na dodatek dopadaja mnie ciagle przedwczesne skurcze, czasami dostaje paniki przy gorszym dniu jak doturlam sie chiciaz do 30 tygodnia, a to dopiero 24 tydzien.
 
Witajcie dziewczyny,juz jakis czas sie tu nie odzywalam ale musze przyznac ze podgladam was regularnie.

Dziewczyny w szpitalu trzymam kciuki za was,trzymajcue sie.

Beatak6 u mnie podobnie jak u was 24 tydzien i 5 dzien, do tej pory maluchy rosly podobnie teraz, jednak teraz z usg wynika ze jedna dziewczynka ma 619 gram druga 549.
Tez mam zapalenie drog moczowych ja na to mam co amoxi 2 x dziennie , bralam go przez ostatnie 5 dni jest lepiej, jednak mam wrazenie ze jedna kopie mnie od srodka tak jakby w sam pecherz z tad ten bol pecherza.Nie czulam sie za dobrze po tym anybiotyku bo zalewaly mnie poty.Dzis po skonczonej kuracji zaczyna mnie potwornie bolec glowa.

Co do ruchow to jest dzien ze sie ruszaj caly dzien potem jest cisza w nocy i w kolejny dzien czuje takie tylko sporadyczne ruchy, co mnie niepokoi.Dziewczyny tez tak macie?

Ja mam nisko schodzace lozysko przodujace, i zasoba przez to dwa krwotoki, zalecenia lezenia w lozku, a na dodatek dopadaja mnie ciagle przedwczesne skurcze, czasami dostaje paniki przy gorszym dniu jak doturlam sie chiciaz do 30 tygodnia, a to dopiero 24 tydzien.

Witam u mnie dokładnie 23 tydzień i 5 dzień czyli tydzień młodsze są moje dziewczynki :) widzę że wagową też mają podobne różnice mi lekarz mówi że najważniejsze są przepływy między nimi które są dobre. Ty jako masz ciąże jedno kosmówkową ? Moja jest jedno kosmówkowa dwuowodniowa. Brałam duomox 2 dni zrobiłam posiew i się okazało że jest nie potrzebny :( Też mam takie dni że raz kopią mnie cały dzień a kolejnego dnia cały dzień cisza, również się tym niepokoje, więc widzę że mamy podobnie :) Czy masz tak że jedna kopię więcej a druga mniej? bo ja z lewej strony bardziej czuję jak z prawej;/ również mam nakaz oszczędzania i leże prawie całymi dniami. Też zastanawiam się każdego dnia czy ja wytrzymam jak to będzie do 36 tygodnia bo tyle bym chciała wytrzymać :/ te czekanie jest najgorsze liczy się każdy dzień i tydzień oby jak najdłużej ;/
 
Beatak6 u mnie jest gokladnie tak samo jak u ciebie co do ruchow, to znaczy mam wrazenie ze jedna jest bardzo zywa i bardzo duzo fika, a druga raczej bardzo zadko.
Ja mam ciaze dwu kosmowkowa, dwu owodniowa.
Ogolnie nie chce narzekac ale od okolo19 tygodnia dobrych dni jest mniej niz tych zlych, bo jak nie skurcze, to klucia, to mi niedobrze, to biegunki, potem zatwardzenia, wzdecia i zawsze cos.Dzis mnie potwornie zaczelo kuc jakby w pochwie.

Dla mnie tez priorytetem jest 36 tydziej ale wydaje mi sie ze jak dojde chociaz do 30 to bede spokojniejsza.
 
Beatak6 u mnie jest gokladnie tak samo jak u ciebie co do ruchow, to znaczy mam wrazenie ze jedna jest bardzo zywa i bardzo duzo fika, a druga raczej bardzo zadko.
Ja mam ciaze dwu kosmowkowa, dwu owodniowa.
Ogolnie nie chce narzekac ale od okolo19 tygodnia dobrych dni jest mniej niz tych zlych, bo jak nie skurcze, to klucia, to mi niedobrze, to biegunki, potem zatwardzenia, wzdecia i zawsze cos.Dzis mnie potwornie zaczelo kuc jakby w pochwie.

Dla mnie tez priorytetem jest 36 tydziej ale wydaje mi sie ze jak dojde chociaz do 30 to bede spokojniejsza.
czyli wychodzi że mamy tak samo nie wiem czy to wynika z wagi że jedna jest mniejsza druga większa czy z charakteru jedna spokojna a druga nie :) nie martw się u mnie też po połowie mam wrażenie że coraz bardziej się boję i jest coraz gorzej psychicznie co to będzie. Ja też oczekuję teraz 30 tygodnia a później 36.
 
Hej dziewczyny u mnie identycznie. Czasem tak szaleja, ze mnie już budzą od rana a czasem kompletna cisza. No i ciągle siedzą praktycznie po prawej stronie brzucha, az mi sie takie guzy robią tak sie wypychaja!!! A z prawej bardzo rzadko i oczywiście schizy, ze coś nie tak. Ale jutro jade pooglądać moje Szkraby więc mam nadzieję, że się trochę uspokoje :)
 
Cześć dziewczyny, położyłam sie juz po raz kolejny do szpitala bo kilkanaście razy dziennie twardnieje mi brzuch i wtedy go tak wygina na jedna stronę. Podobno do 10 razy dziennie to Max a ja mam z 50 razy. Mam podłączony magnez ale szyjka długa to dobrze. Jestem 33 + 1 tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny w szpitalu- trzymajcie się.

Ja czuję ruchy w kratkę. Jednego dnia kopia, drugiego cisza. Mam dopiero 19 tydz wiec wmawiam sobie, ze to normalne. Chlopaki rosną. Tydzień temu mieli po 200g.

Aktualnie odpoczywamy na mazurach.
W sobotę byłam na weselu. Ale więcej się umeczylam niz użyłam. Przynajmniej się najadłam pyszności.

Młodszy syn mi choruje. Od 4 dni boli go brzuch i wymiotuje. Ponoć juz przechodzi- tak twierdzi lekarz ale ja się martwię.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry