reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
24 tc zakończony :D
Ja już po wizycie :D maluchy wyobracane, jeden bardzo nisko główkowo, drugi pośladki wystawia. Waga łobuzów 2430g , 2380g :) (mi waga też skoczyła o 4 kg w 2 tyg szok :eek: ) szyjka bez zmian, czyli dalej rozwarcie na 1 palec. Wstępnie wizyta na 18 maj (i to by była ostatnia), chyba żeby się coś działo to do szpitala jechać. Jak będzie wszystko ok to 23 do szpitala i 24 cc :) tylko 2 tyg.... masakra.... aż się zaczęłam stresować :p
 
No to fajnie ze wszystko w porzadku. Fajnie ze masz już termin. Ja chyba tez juz bym chciała wiedzieć czy czekamy na SN czy CC. Może się dziś wyjaśni. Choć mam wrażenie ze młoda znów jest ustawiona glowkowo - przekonamy się. ;)


Ja tez dziś lecę na badania - za bardzo mnie ten brzuch boli wiec dla świętego spokoju jadę na kontrolę - bo nie wiem czy boli żołądek czy macica się stawia.
 
Margaret, super, że po wizycie wszystko w porządku. Czyli odliczamy do 24 maja ;)
Ja mam jakieś niecałe 7 tygodni przed sobą i wydaje mi się, że to już, a jak będę miała tylko dwa, to już w ogóle...

Ewa, na pewno lepiej sprawdzić co to się działo. Dowiesz się dziś przy okazji jak są ułożone?
 
Papagena im bliżej końcówki to świra można dostać zwłaszcza że to pierwsza ciąża i człowiek będzie się musiał tyle nauczyć... Nerwy już mi zaczynają puszczać, juz zdążylam się z mężem pokłócić, o pierdołe, ale cóż musi mnie zrozumieć.
 
Ja juz po wizycie. Testy pappa ok jak mi to dziś na spokojnie lekarz wytłumaczył także odetchnelismy. Badanie plapacyjne było i szyjka długa. Kolejna wizyta za 3 tygodnie a 10.06 mam usg polowkowe i usg szyjki potem częściej będziemy powtarzać. Na moje marudzenie ze nie lubię tego etapu bo ruchów nie czuć wyciągnął jakieś przenośne małe ktg i znalazł oba serduszka także poprawił mi humor :)
Ciekawe jak Koki..
Margaret zazdroszczę że to już tak blisko.


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz tez po wizycie :) a wygląda u mnie to tak - młody ok 2200 (pan dr nie lubi chłopców :p kiepsko ułożony - po łuku ale glowkowo) młoda 2300. Szyjka 2.8 - 3 cm czyli lekko się skrocila, rozwarcie ponad 3 cm - czyli coś się ruszyło - poprzednio było ok 2 cm. Wiec jak coś się zacznie dziać to mam nie czekać tylko jechać do szpitala. Aa no i młoda tez glowkowo - wiec Margaret - duża szansa ze przytulisz maluchy szybciej niż ja. Ja mam kolejna wizytę 23. Choć pan dr chyba nie wierzy, że dotrzymam do tego czasu ;)
 
Do góry