reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Wiesz co ja mam dwukosmowkowej i dwuowodniowej także narazie mam tylko te co w pojedynczej ciąży może jutro się coś dowiem więcej. Wiem ze mam skierowanie na długość szyjki dostać ale tak to do polowkowego idę 'normalnym' rozkładem.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też mam taką ciążę - ale badania usg miałam i mam na każdej wizycie a po 20 tyg to na każdej wizycie sprawdzana tez szyjka.
 
reklama
Ja też mam dwukosmówkową dwuowodniową i chyba do 30 tc miałam badania co 4 tyg, na każdym było badanie palpacyjne i usg brzucha, czasem usg dopochwowe.
Margaret o której masz lekarza?
O 15 mam wizytę choć pewnie trochę się opóźni. Wyniki mi wyszły spoko, hemoglobina mi podskoczyła do 11.8 :-D tylko miałam w moczu bakterie-liczne, zobaczymy co powie bo w styczniu jak tak miałam to tydz leżałam w szpitalu, ale wtedy miaład też dość silne bóle brzucha a teraz jest w miare ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry