reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ewa, trzymaj się! Zadzwoniłaś na wszelki wypadek po męża? Nawet jeśli to fałszywy alarm, to może lepiej, żeby ktoś przy Tobie był...
 
Po spałam teraz godzinę z młodym, ale obudziłam się i skurcze są nadal. Póki co to regularności żadnej nie ma. Ale chyba musze włączyć stoper i poobserwować. A mąż jedzie będzie za pół godziny w domu. Juz nawet ściągamy dziadków - póki co to na "kawe" ale niech będą w pobliżu ;) bo też mają ponad 40 minut jazdy
 
Ewka_111 ja juz bym do szpitala pewnie jechała... daj znać koniecznie co dalej. Miejmy nadzieję że uda cie się te dwa tygodnie wytrzymać.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż przyjechał, wykąpalam się i chyba się uspokoiło. Leżę teraz i czekam na rozwój sytuacji. Chyba poprostu jakaś niestrawność. .. ;)
 
Hej Wam, za tydzien idę na cc, trochę się boje... wcześniej rodziłam SN ale ze względu na ułożenie innej opcji nie ma.wiec to jest mój ostatni tydzień ciąży. ...dałam rade ale mówię wam fizycznie jest już mega ciężko chociaż mało przytyłam w sumie ciesze się ze to juz koniec i za chwilę skarby będą już nami.trzymam za was kciuki i życzę szczęśliwych porodów

Napisane na SM-T230 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewka i jak? Uspokoiło się?


Gosia to już?

eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Do góry