reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja się czuję przy Was jakbym połknęła zmutowanego arbuza :) Pocieszam się, że półtora miesiąca temu czułam się tak samo, a jednak sporo mi brzuch od tego czasu urósł. Mi niestety trochę poszło w uda i pupę, pewnie będę jesienią kupować spodnie, bo w żadne sprzed ciąży nie wejdę, ale co tam, może się kiedyś uda zrzucić. Moja koleżanka się śmieje, że jej bliźniaki to jak darmowy karnet na siłownię.
IMAG0321.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0321.jpg
    IMAG0321.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 80
Gdzie tam papagena nie masz wcale dużego brzucha - myślę że i tak mój jest dużo dużo większy ;)
A jak mówisz ze mocno przytyłas to chyba byłaś bardzo chuda przed co?!

3jgxkw7ijrrlq1z6.png
 
Pocieszam się ze maleństwa rosną jak powinny na ten tydzień...a wielkość brzucha to może kwestia rozłożenia ciężaru geny albo coś jeszcze....w każdym razie do Ewy brakuje mi miesiąc wiec jeszcze może mi wyskoczyć olbrzym [emoji2]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Gdzie tam papagena nie masz wcale dużego brzucha - myślę że i tak mój jest dużo dużo większy ;)
A jak mówisz ze mocno przytyłas to chyba byłaś bardzo chuda przed

Ewa, no na pewno nie jest jeszcze ogromy, ale strasznie mnie śmieszy to, że aż tak bardzo wystaje ;) Na ostatniej wizycie miałam +8,5, ale to było trzy tyg. temu. Dziś idę, to sprawdzę, bo nie mam wagi w domu, ale myślę, że na pewno kilka kilo przybyło, święta w międzyczasie robią swoje, no i niestety mnie ciągnie do słodkiego. Dość szczupła byłam, ale nie taki szkielet znowu... jestem też niska (156cm), więc pewnie inaczej mi się rozkłada w brzuchu wszystko, żeby się pomieściło.
 
reklama
Ja stale kontroluje wagę ;) mam to po ostatniej diecie[emoji14]ale nie popadam w przesade[emoji14]średnio raz -dwa razy w tyg. A co do słodkiego to tez niestety mam ogromną słabość dlatego cieszę się z tej diety cukrzycowej[emoji14]

3jgxkw7ijrrlq1z6.png
 
Do góry