reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Margaret kciuki za dobre wieści.

bada99335b3e6e745a4c512b1bca13fe.jpg


A To My w rozpoczętym 26 tygodniu.

eiktkw7i1lgslap3.png
 
A ze jest co dźwigać to wierzę - dla mnie najgorszy to ucisk pod prawym żebrami i ból kręgosłupa no ale cóż ;) juz bliżej niż dalej do końca :D

3jgxkw7ijrrlq1z6.png
 
W większości tak ;) choć niestety w biodra tez trochę :/ dziś na wadze 14 na plusie (prawie 2 kg zgubiłam jak odstawiłam całkowicie cukier :D ) wiec gdzieś to poszło -bo dzieci to raczej tyle jeszcze nie mają[emoji14]

3jgxkw7ijrrlq1z6.png
 
reklama
Dziewczyny, macie śliczne, zgrabniutkie brzuszki. :-D Patuska, rzeczywiście nie wygląda na ten tydzień, a dzwigać jest już co. Pokazuję mój, mam nadzieję, że się wyswietli, bo nie wiem czy umiem wstawić tu zdjęcie
41204
 
Do góry