reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dokładnie NieTupska jak ewa pisze. Ja mam poprzecznie i pośladkowo na dodatek to jak zaczną walić to np wczoraj myślałam że mi jedna nogę przez ci.... wystawi [emoji2][emoji2][emoji2] druga jest lekko wyżej ale za to kopie w mój prawy bok.


Moje tez reagują na pogodę w nocy obudziłam sfi z bólem jak na @ ale możliwe ze przez to ze cala noc w jednej pozycji spędziłam wstałam do łazienki i przeszło...ale już się zaczęłam bać. Wieczorem brzuch się stawiał ale byłam pół dnia w ruchu... aż potem sprawdzałam czy krążek się znowu nie przekrzywil. Ale na szczęście nie...


Miłego weekendu

eiktkw7i1lgslap3.png
 
To by się zgadzało - na ostatnim usg byli właśnie poprzecznie. Chociaż to pewnie irracjonalne to boję się, ze je pozgniatam, bo wydaje mi się, że jak siedzę i się zegnę za bardzo to ściskam maluchy.
 
Moje maleństwa wczoraj szalały, dziś dużo mniej ... też tak miałyście, że przy tych pierwszych ruchach w jeden dzień czułyście mniej a w inne bardziej? Mnie wczoraj dopadł okropny ból gardła, w nocy bolało jak cholerka, ale dziś dużo mniej. Mam nadzieję, że się nie rozwinie w chorubsko jakieś....
A i podpowiedzcie jak suwaczek wstawić bo tempa jakaś jestem ...
 
Marti na początku ja też tak miałam ze jednego dnia było je czuć mocno innego słabiej a innego wcale. Teraz juz trzeci trymestr zaczynam wiec codziennie regularnie je czuje...


SuwAczek to znajdź sobie w Google jakaś stronę z suwAczkiem skopiuj link i wklej go w ustawieniach sygnatury. I gotowe [emoji4]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Marti ale nawet później są dni ze młodzi szaleja jak nie wiem co a następnego dnia to co chwile trzeba brzuch szturchac by sprawdzić czy wszystko ok. ;)
http://
 
reklama
Do góry