reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kachna a jak się po nim czujesz?


U mnie tylko magnez nospa a wczoraj dostałam papaweryne i hydroxinum

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Moje maluszki już na świecie. 23.03.2016 8:47 cc Szymek 2960 a Malwinka 2500g (na usg podawali mi z rana 3200g) ale i tak ładna waga.
o 2 w nocy obudził mnie ból taki miesiaczkowy i nie zdążyłam dobrze dojść do łazienki i wody odeszły i spanikowani pojechaliśmy do szpitala tam po badaniu wsadzili do karetki i do Bydgoszczy bo dopiero 36 tc a to wcześniaki a w powiatowym nie mają sprzętu dla wcześniaków. Skurcze miałam silne co minutę nad ranem i rozwarcie a na stole to juz 6cm. Po cc masakra jak znieczulenie puściło to dopiero ból się zaczął kroplówki nie pomagały a ok.17 już
musiałam się podnieść i do łazienki musze już wstawać.
Mała ma niską glukoze ale ogólnie jest ok. A Szymek jest cały czas na intensywnej terapii jest wspomagany w oddychaniu.


Gratulacje :) szybkiego powrotu do domku :)
 
Ja wczoraj miałam usg i wszystko w porządku tylko zastanawia mnie to że wczoraj był ostatni dzień 23 tygodnia - dzisiaj się zaczął 24 a usg podało ze to 22 tyd i 3 dzień. Czy to normalne czy znaczy że dzieci są małe jak na 22 tydzień? Chlopiec 516g a dziewczynka 630g. To jak ja mam liczyć w końcu te tygodnie od ostatniej miesiączki tak jak liczę i podają wszystkie kalkulatory czy wg tego co podaje usg.
 
Ja zawsze sugerowałam się wyłącznie datą ostatniej miesiączki i wszyscy lekarze czy w szpitalu czy mój prowadzący tak samo. Oni liczą wagę i rozwój na podstawie pomiarów, które nie są do końca miarodajne. Mi kiedyś usg wskazywało, że dziecko jest o 2 i pół tyg, starsze niż wg obliczeń. Córka urodziła się drobna ale długa i do tej pory jest wysoka w stosunku do rówieśników. I dlatego, że miała dłuższe kości usg wykazało, że jest starsza.Nie przejmuj się Ewcik tą rozbieżnością. Moje dzieciaki 22/23 tydzień miały wagę jeden ponad 400, a drugi ponad 500 także z Twoimi maluchami jest wszystko w jak najlepszym porządku. W przeciwnym razie lekarz by Ci o tym powiedział
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry