reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witaj
myślisz,że jest różnica między cięża bliźniaczą a pojedyńczą?, zalezy od genów stylu życia itp. znam kobiety które w pojedyńczej ciąży wyglądały jak ciężarówy ponad 100kg. np. a Ja w ciąży z bliźniakiami w 4 tyg. jak sie dowiedziałam ważyłam 62 kg, pod koniec ciąży 75 kg, po wyjściu ze szpitala 60kg., zero brzucha, w ciąży chodziłam zimą, a sąsiedzi nawet nie widzieli więc zalezy od każdej kobiety

Dokładnie :)
 
reklama
no Kasiu moje maluszki grasuja w brzuszku na zmiane ... dzisiaj wizyta mm nadzieje ze jednak pomimo tego dziwnego "lania sie ze mnie" wszystko jest dobrze .....
 
karolinkare na pewno wszystko ok, dobrze ze masz wizyte to lekarz rozwieje twoje wątpliwości, i będziesz spokojniejsza, nie ma sie co stresować...jak tam przygotowania?wyprawka gotowa? ja mam tylko ubrankai prae drobiazgów brakuje mi jeszcze dużo rzeczy...tak zwlekam zwlekam a czas leci :)
 
Justysia007 masz racje ja mam duzo po moich chłopcach, Zostało mi dokupic jeden fotelik samochodowy, bo łóżeczko dostałam od szwagierki a wózek od kuzynki bo miała dzieci z mała różnicą wieku i kupiła sobie bliźniaczy. Więc to co najważniejsze to już mam dawno. Ciuszków uniwersalnych typu body i bawełniane pajacyki mam już nakupione po 15szt.,no juz wiadomo że jeden to chłopak wiec ubranka po chłopcach bedą wykorzystane. A jak się okaże ze ten drugi aniołek to dziweczynka to pozostanie dokupic ubranek dla dziewczynki :-)


 
moje maluszki dzis tez grasuja. Wypinaja sie raz jeden raz drugi ze nie mam pojecia czy moj brzuch jest twardy bo mam jakis skurcz czy to one tak wypychaja dupki. Ciezko mi sie lezy, bo niewygodnie im i mnie boksuja raz jeden raz drugi. A to wypychanie to az boli. Po tej luteinie mam jakies humorki i wszystko mnie denerwuje. Wczoraj sie wyzywalam na mezu a dzis na kocie:zawstydzona/y:. biedni... Dzis ma przyjechac bratowa meza z ciuszkami to sobie cos powybieram moze ladnego i mi sie humor poprawi.oby..
 
reklama
kupujcie mamusie wcześniej bo potem będzie bardzoo ciężko! Każdy skłon przy półce sklepowej, każda wyprawa do sklepu to będzie gehenna. Ja polecam allegro, można sobie spokojniutko powybierać a potem tylko paczki odbierać:-)
 
Do góry